شنبه 30 شهريور 1398   01:07:40

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 21446847
  تعداد بازدید این صفحه: 277578
  در امروز: 1200

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/20 سه‌شنبهوحیدی خواستار شد/
وحیدی خواستار شد/ شرکت پرسنل و کارکنان سازمان در پویش اختصاص یک روز حقوق به سیل زدگان
​​​​​​​رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، با اشاره به سخنان اکید شهردار کرج مبنی بر اختصاص یک روز از حقوق پرسنل مجموعه مدیریت شهری کرج به هموطنان سیل زده، از تمامی پرسنل سازمان خواست تا در این پویش شرکت فعالی داشته باشند.
 رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، با اشاره به سخنان اکید شهردار کرج مبنی بر اختصاص یک روز از حقوق پرسنل مجموعه مدیریت شهری کرج به هموطنان سیل زده، از تمامی پرسنل سازمان خواست تا در این پویش شرکت فعالی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحیدی با بیان این مطلب افزود: باعنایت به ضرورت ارسال کمک‌های فوری به هموطنان خسارت دیده، این سازمان بر حسب وظیفه و رسالت اجتماعی، در اقدامی فوری به پویش اختصاص یک روز حقوق برای کمک به این هموطنان خواهد پیوست.

وی با بیان اینکه علاوه بر این، عصر دیروز به همت و همدلی اعضاء شورای اسلامی شهر کرج، پرسنل و غرفه داران تحت پوشش این سازمان کامیون حامل کمک های مردمی شامل مواد غذایی،بهداشتی، پوشاک و سایر اقلام مصرفی ضروری مورد نیاز، به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال کرد، اظهار داشت: با توجه به اینکه امکانات دولتی برای کمک به سیل زدگان جوابگو نیست، لذا می طلبد همه با هم برای ایرانی آباد تلاش کنیم و به مدد رسانی شهرها و روستاهای استان لرستان و گلستان که در محاصره سیل قرار دارد و زیرساخت‌های آن از بین رفته است، بشتابیم.

وی در پایان تاکید کرد: تمامی پرسنل و کارکنان این سازمان با افتخار در این پویش شرکت خواهند کرد و در حد توان به مدد رسانی سیل زدگان خواهند شتافت.

 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 277578
تعداد بازديد کنندگان سايت: 21446847 تعداد بازديد زيرپورتال: 321306 اين زيرپورتال امروز: 101 سایت در امروز: 1200 اين صفحه امروز: 48
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.