اخبار
1398/10/14 شنبه
‌‌‌‌‌‌سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد.
معاون شهردار شهادت حاج قاسم سلیمانی سردار رشید سپاه اسلام را تسلیت گفت.


 

به گزارش ارتباطات و امور بین المللی سازمان، علیرضا رحیمی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج  در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار رشید سپاه اسلام، ساده و سبک مانند باران بارید. آنقدر ستاره از آسمان ریخت که دشت پر از نور شد. اینک جاده های دمشق پر از خاطره های باشکوه کسی است که سهمَش از زندگی، اخلاص بود و همه چیزی را که داشت مانند گلوله بر سر دشمن ریخت.

خورشید در دستهایش بود و کوه پشت سرش. کوهها لرزیدند، اما سلیمانی نه.

حالا در آفتاب بی غروب خورشیدش که شعاعهای الله اکبر را مانند تندری به جان بدخواهان می کوبد، بر سفره نور نشسته ایم و آرزویمان تنها یک چیز است: حاج قاسم سلیمانی، ما را هم بر سفره عاشقی ات سهیم کن.

در فیروزه نگاهت هنوز آواز سبز زندگی جاری است.

دل پر از مهرت تا آخرین قطره خون نام بلند ایثار را فریاد زد.

مانند فرهاد بر بیستون نام عشق را حک کردی و حالا ما مانده ایم و کتیبه ای که کلمه کلمه عشق را در خود دارد.

حاج قاسم سلیمانی، ای شهیدِ جان، ای یادگار ایثارگری برای عمه جانت زینب کبری(س)، روز قیامت، در سودای خود و خدا، جان را عطیه مهر قرار دادی و بر جانمازی که از عاشورای کربلا تا به حال برپاست چنان به نماز قامت بسته ای که قنوتت بر تن شهر و کشورمان لرزه انداخته است الهی و ربی

شهادت پرچمدار نهضت دفاع از مظلومان جهان و علمدار دفاع از حریم آل الله، حاج قاسم سلیمانی، مالک اشتر زمان و شهدای همراه بویژه ابومهدی مهندس را به پیشگاه حضرت بقیة الله الاعظم (عج) تبریک و به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماییم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir