اخبار سازمان میادین میوه و تره بار
1398/3/22 چهارشنبه
طاهری خبر داد: اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در برخی از بازار روزهای تحت نظارت سازمان ساماندهی
طاهری خبر داد:
رئیس اداره امور میادین و واگذاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از اجرای همزمان طرح بسیج ملی فشار خون با شعار «فشار خون، بدانیم و اقدام کنیم » در برخی از بازار روزهای کرج خبر داد. 

رئیس اداره امور میادین و واگذاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از اجرایآ همزمان طرح بسیج ملی فشار خون با شعار «فشار خون، بدانیم و اقدام کنیم » در برخی از بازار روزهای کرج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، سعید طاهری با اعلام این خبر افزود: این طرح با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز و خانه سلامت شهرداری کرج طرح بسیج ملی فشارخون تا 15 تیرماه امسال در تعدادی از بازارروزهای تحت نظارت سازمان ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: در این راستا، مقرر گردید در 5 بازار روز تحت نظارت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، این طرح در راستای ارائه خدمات به شهروندان اجرایی گردد.

شایان ذکر است؛ افراد بالای 30 سال ، خانم های باردار و بیماران کلیوی بدون محدویت سنی می توانند برای سنجش رایگان فشار خون به کلیه مراکز بهداشتی و پایگاه های سلامت ثابت و سیار در استان مراجعه کنند و بستر سازی مناسب اطلاع رسانی برای توجه به کنترل فشارخون بالا به مثابه یک فرهنگ رفتاری در جامعه باید شکل بگیرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir