دوشنبه 28 بهمن 1398   19:17:09
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/10/29 يكشنبه
شهروندان در برف روبی کوچه‌ها به شهرداری کمک کنند
جانشین معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: هیچ یک از معابر اصلی شهر در پی بارش سنگین برف مسدود نشده است.

سید محمد جواد حسینی اظهار کرد: بارش برف از ساعات اولیه صبح یکشنبه ۲۹ دی ماه آغاز شده و هنوز هم ادامه دارد.
 

وی ادامه داد: تمهیدات صورت گرفته برای برف روبی و جلوگیری از انسداد معابر باعث شده در پی بارش اخیر هیچ یک از خیابان ها و مسیرهای اصلی شهر مسدود نشود.
 

وی توضیح داد: استفاده به موقع از شن و نمک و استفاده از محلول ضد یخزدگی باعث شد تردد در معابر اصلی کرج به صورت عادی ادامه داشته باشد.
 

این مسئول اضافه کرد: خوشبختانه در بازندگی اخیر شهرداری کرج غافلگیر نشد و تا کنون توانسته بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهد.
 

حسینی با اشاره به برنامه ریزی برای بازگشایی معابر فرعی شهر ادامه داد: حتی اگر همه امکانات استان را هم بسیج کنیم نمی‌توانیم همه معابر فرعی شهر را یک روزه باز کنیم به همین دلیل از شهروندان درخواست می‌شود همچون سال‌های گذشته نسبت به برف روبی جلوی مغازه‌ها و منازل خود اقدام کنند.
 

جانشین معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: در تلاش هستیم معابر فرعی ای که تردد بیشتری دارند طرف چند ساعت آینده بازگشایی شوند تا شهروندان مشکل کمتری برای تردد در سطح شهر داشته باشند. مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1494264
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26403547 تعداد بازديد زيرپورتال: 5037023 اين زيرپورتال امروز: 6080 سایت در امروز: 30289 اين صفحه امروز: 4981
.