چهارشنبه 7 اسفند 1398   22:21:32
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/5/27 يكشنبهبا تامین مالی در قالب فاینانس:
قرارداد خرید ۱۲۰ واگن برای قطار شهری کرج منعقد شد
شهردار کرج: تلاش می کنیم تا دو سال آینده بخشی از فاز اول خط ۲ قطار شهری کرج حدفاصل زیرگذر طالقانی تا چهل و پنج متری گلشهر با سه ایستگاه به بهره برداری برسد. 

علی کمالی زاده در حاشیه بازدید از کارخانه واگن سازی ایرکو در زنجان اظهار داشت: قرارداد خرید ۱۲۰ واگن به منظور تامین تجهیزات مترو کرج با این شرکت منعقد شد و رایزنی های لازم برای خرید دو رام قطار (هر رام دارای هشت واگن) صورت گرفت.

وی ارزش هر واگن را حدود یک میلیون یورو اعلام کرد و گفت: مقرر شده است تامین مالی آن در قالب فاینانس و با بهره گیری از کمک دولت و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور انجام شود.

شهرداری کرج ادامه داد: با تامین مالی صورت گرفته و فروش اوراق مشارکت به مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان در سال گذشته و ۴۰۰ میلیارد تومان در سال جاری، تلاش می‌ شود تا دو سال آینده بخشی از فاز اول خط ۲ مترو کرج، حدفاصل زیرگذر طالقانی تا چهل و پنج متری گلشهر با سه ایستگاه به بهره‌برداری برسد.

کمالی زاده با اشاره به اینکه برای شروع، در اختیار داشتن ۴ رام واگن ضروری است، عنوان کرد: به همین منظور به با سفر شهر ابهر ضمن بازدید از خطوط تولید، موضوع خرید ۲ رام (به تعداد ۱۶ واگن) نیز مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است برای خریداری این واگن ها؛ تا کنون ۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده و ۲ رام (هر رام دارای ۷ واگن) تحویل شهر کرج شده است.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 1548215
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26803468 تعداد بازديد زيرپورتال: 5104956 اين زيرپورتال امروز: 5945 سایت در امروز: 27874 اين صفحه امروز: 4992
.