چهارشنبه 7 اسفند 1398   23:06:01

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/5/30 چهارشنبه
تفاهم نامه همکاری نیروی انتظامی استان البرز و شهرداری کرج منعقد شد
در راستای توسعه قانون مداری و تعامل با سایر دستگاه‌های استان، تفاهم نامه همکاری بین شهرداری کرج و نیروی انتظامی استان البرز منعقد شد. 

طبق این تفاهم نامه کلیه هزینه های پلیس راهنمایی رانندگی از طریق شهرداری به صورت سالیانه تامین می شود و در ازای آن نیروی انتظامی در خصوص موضوعات مشترک فی ما بین با شهرداری کرج همکاری خواهد داشت.

بهره برداری از مرکز کنترل ترافیک به صورت مشترک، اخذ عوارض سالیانه خودروها، همکاری در حوزه های خدمات شهری، همکاری انتظامی و ترافیکی با حوزه خدمات شهری، ارائه آمار تصادفات به صورت بر خط و سایر موارد مشترک از تعهدات پلیس راهنمایی رانندگی در این تفاهم نامه به شمار می رود.

تفاهم نامه مذکور پس از تصویب در صحن اجرایی می شود و می تواند نقطه عطف مهمی میان شهرداری و پلیس راهنمایی رانندگی باشد.

لازم به توضیح است این تعامل در این قالب برای اولین بار در کرج اجرایی می شود و این نشان از قانون مداری شهرداری و توجه به تعامل با دستگاه های خدمت رسان در راستای کسب رضایت شهروندان و خدمت به آنان است.

گفتنی است در جلسه انعقاد تفاهم میان نیروی انتظامی استان البرز، فرمانده نیروی انتظامی استان، رییس شورای اسلامی شهر کرج، شهردار کرج، معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج و دیگر مسئولان مربوطه حضور داشتند.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 294088
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26804535 تعداد بازديد زيرپورتال: 579210 اين زيرپورتال امروز: 574 سایت در امروز: 28941 اين صفحه امروز: 229
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.