جمعه 2 اسفند 1398   10:13:56

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 26634398
  تعداد بازدید این صفحه: 425472
  در امروز: 12264

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/10/27 جمعهبا حضور رئیس و عوامل سازمان صورت گرفت/
با حضور رئیس و عوامل سازمان صورت گرفت/مراسم تجلیل از فوتسالیستهای تیم نائب قهرمانی کارکنان شهرداری کرج+عکس
​​​​​​​پیرو نائب قهرمانی تیم فوتسال سازمان ساماندهي مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در پايان مسابقات كارمندان شهرداري مراسم تجلیل از قهرمانان این دور از مسابقات در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

پیرو نائب قهرمانی تیم فوتسال سازمان ساماندهي مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در پايان مسابقات كارمندان شهرداري مراسم تجلیل از قهرمانان این دور از مسابقات در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، در ابتدای مراسم تجلیل از قهرمانان این دور از مسابقات؛ عباس وحیدی، فرمانده پایگاه بسیج امام جعفر صادق(ع) و رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت مهندس زین العابدینی معاون خدمات شهری شهرداری کرج، پس از قرائت فاتحه ای، اظهار داشت: اين مسابقات كه با حضور ٢٠ تيم در سالن شهداي شهرداري برگزار شد، در بازي نهائي تيم هاي سازمان ساماندهي و سازمان سيما منظر به مصاف هم رفتند كه در پايان اين بازي مهيج تيم سازمان سيما منظر به مقام قهرماني دست يافت و تيم سازمان ساماندهي مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در عين شايستگي به مقام دوم دست پيدا كرد.

این مسئول هدف از برپایی چنین مسابقات و جشنواره‌های ورزشی که به صورت تیمی برگزار می‌شود را حفظ روحیه همدلی و اتحاد میان نیروها قلمداد کرد و افزود: سلامت نیروها در گرو برگزاری برنامه های گوناگون ورزشی است.

وحیدی خاطر نشان کرد: پایگاه بسیج "امام جعفر صادق (ع)" جهت بزرگداشت مناسبت های مذهبی، انقلابی و ملی برنامه های فرهنگی، ورزشی و آموزشی گسترده و گوناگونی را در تقویم سالیانه فعالیت های خود پیش بینی کرده تا طی برگزاری این برنامه ها جهت ایجاد شناخت بیشتر و فهم دقیق تر از شأن وقایع و مناسبت های تاریخ اسلام و ایران اسلامی روحیه مشارکت توأم با نشاط و همدلی را بین پرسنل، اعضاء پایگاه بیش از پیش تقویت کند.

گفتنی است؛ مراسم اهداء لوح، جوائز و جام به فوتسالیستهای سازمان، روز پنج شنبه26 بهمن ماه سالجاری،  با حضور رئیس، قائم مقام، معاون اجرایی و مشاغل شهری، مسئولین حراست و بازرسی و تیم فوتسال سازمان در سالن آمفی تئاتر این سازمان برگزار شد.


 
****
عکس از/ جواد احمدی پنجکی 
واحد روابط عمومی سازمان

 


تعداد بازديد اين صفحه: 425472
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26634398 تعداد بازديد زيرپورتال: 474706 اين زيرپورتال امروز: 431 سایت در امروز: 12264 اين صفحه امروز: 387
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.