دوشنبه 7 بهمن 1398   13:38:01

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 25702692
  تعداد بازدید این صفحه: 401186
  در امروز: 16387

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/9/17 يكشنبه
محمد نبیونی:فعالیت های مدیریت شهری بر پایه قانونمداری استوار است
عضو محترم و رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای اسلامی کلانشهر کرج، مبنای فعالیت های مدیریت شهری را بر پایه قانونمداری عنوان نمود.


 

عضو محترم و رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای اسلامی کلانشهر کرج، مبنای فعالیت های مدیریت شهری را بر پایه قانونمداری عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، محمد نبیونی در جلسه بررسی رفع مشکلات و موانع موجود بر سر راه مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد که در ساختمان اداری این مجتمع برگزار شد، نیز با بیان اینکه فعالیت های مدیریت شهری بر پایه قانونمداری استوار است تاکید کرد: خیلی از امور حاصل شتابزدگی است و حضور حاضرین در این جلسه تسریع بخشیدن به امور مربوط به شهرک صنفی صنعتی است.

وی  اظهار داشت: علی رغم اینکه ایجاد پست برق در لایحه دوفوریتی شورا به انجام رسیده است، ولی یکی از دغدغه های اصناف 8 گانه ای است که لاینحل باقی مانده است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنانش به انباشت زباله ها و نخاله هاي موجود در این شهرک و تاکید کرد: به منظور ارتقاء سیما بصری و حذف زوائد فیزیکی از سطح شهرک شهرداری نیاز است که شهرداری این منطقه در این خصوص اقدامات لازم عملیاتی نماید.تعداد بازديد اين صفحه: 401186
تعداد بازديد کنندگان سايت: 25702692 تعداد بازديد زيرپورتال: 449368 اين زيرپورتال امروز: 484 سایت در امروز: 16387 اين صفحه امروز: 435
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.