چهارشنبه 30 مرداد 1398   13:54:31

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20487792
  تعداد بازدید این صفحه: 250071
  در امروز: 16441

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/18 سه‌شنبه​​​​​​​وحیدی در جریان بازدید از بازار روز کلاک عنوان کرد/
کسب رضایت عمومی شهروندان از اولویت های مهم سازمان ساماندهی مشاغل شهري
در  راستای بازدیدهای دوره ای و هفتگی روز دوشنبه، رئیس سازمان به همراه معاونین و دیگر مسئولین سازمان از بازار روز کلاک بازدید و از نزدیک در جریان امور این بازار قرار گرفت.
در  راستای بازدیدهای دوره ای و هفتگی روز دوشنبه، رئیس سازمان به همراه معاونین و دیگر مسئولین سازمان از بازار روز کلاک بازدید و از نزدیک در جریان امور این بازار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، در راستای ساماندهی و بررسی مشکلات بازار روزها با حفظ تکریم و رفاه شهروندان رئیس سازمان به همراه دیگر مسئولین سازمان  بصورت سرزده از بازار روز کلاک بازدید کردند.

در این بازدید عباس وحیدی ضمن گفتگو با غرفه داران شرایط و مشکلات آنان را از نزدیک جویا و تمهیدات لازم را جهت بهسازی این بازار در نظر گرفت و افزود: در این راستا با توجه به گستردگی فعالیت های مجموعه مديريت شهري كرج حفظ کرامت شهروندان و تکریم ارباب رجوع در اين مجموعه و بعضا سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج، یک مسئله مهم سازمانی به شمار می رود و پویایی، نشاط سازمانی و کسب رضایت عمومی شهروندان از اولویت های مهم اين سازمان محسوب مي شود.

وی با بیان اینکه این بازار  از نقاط کم برخوردار در سطح شهر تلقی می شود افزود: این بازار همیشه به عنوان یکی از دغدغه های سازمان مطرح بود که در این خصوص واگذاری بازار به صورت کلی در دستور کار سازمان قرار گرفت.

این مسئول ضمن دیدار با کسبه بازار به دلیل رضایتمندی شهروندان از کسبه از آنها و بهره بردار بازار تقدیر و تشکر کرد و افزود: یکی از مزیت هایی که این بازار دارد این است که شخص بهره بردار خود بومی این محل بوده و با توجه به شناختی که از این منطقه داشته است، نوع کاربری غرفه ها برای شهروندان به بهترین نحو تعریف شده است.
رئيس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، در پايان همچنين از سطح خدمات ارائه شده به شهروندان اظهار رضايت نمود و افزود: اين امر موجبات رضايتمندي شهروندان را همراه خواهد داشت.تعداد بازديد اين صفحه: 250071
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20487792 تعداد بازديد زيرپورتال: 292659 اين زيرپورتال امروز: 429 سایت در امروز: 16441 اين صفحه امروز: 378
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.