جمعه 22 آذر 1398   14:10:29

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 24124120
  تعداد بازدید این صفحه: 360695
  در امروز: 15661

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/16 يكشنبهوحیدی در حوزه کیوسکهای سطح شهر مطرح کرد/
لزوم بهره مندی از ظرفیت پارک علم و فن آوری استان البرز
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج به همراه جمعی از معاونین و کارشناسان واحدهای مختلف این سازمان از پارک علم و فناوری استان البرز بازدید کردند.


 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج به همراه جمعی از معاونین و کارشناسان واحدهای مختلف این سازمان از پارک علم و فناوری استان البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحيدي، با بیان اینکه پیگیری طراحی مربوط به یکسان سازی سازه کیوسک های سطح شهر و طرح موضوع در کمیته تثبیت شهرداری پیش از این مورد بحث و بررسی قرار گرفت، گفت: در این خصوص بهره مندی از ظرفیت های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج نیز انجام و طی صحبتهای انجام شده مقرر گردید در فاز اجرایی از ظرفیت پارک علم و فن آوری استان البرز و شرکتهای دانش بنیان تحت نظر به عنوان سرمایه گذار استفاده گردد.

این مسئول هدف از این بازدید را همکاری های کاربردی در این زمینه برشمرد و افزود: ایجاد کیوسکهای فناور با طراحی المان تکنولوژی و فناوری در سطح شهر از اولویتهای همکاری با این پارک محسوب می شود.

وی یادآور شد: پارک های فناوری وظیفه تولید ملی و ارتقای سطح کیفی علم کشور را عهده دار هستند که پارک علم و فناوری استان البرز از این امر مستثنی نبوده و در این زمینه به بهترین نحو ممکن عمل می کند.

گفتنی است؛در این جلسه نیز در خصوص بازیافت پسماندهای "تر" بازار روزها و تجهیز این بازارها به دستگاه های کمپوست نیمه صنعتی و صنعتی با شرکت های دانش بنیان نیز به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.
 


كلمات كليدي : وحیدی , لزوم بهره مندی از ظرفیت پارک علم و فن آوری استان البرز , سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج

تعداد بازديد اين صفحه: 360695
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24124121 تعداد بازديد زيرپورتال: 407266 اين زيرپورتال امروز: 505 سایت در امروز: 15662 اين صفحه امروز: 459
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.