شنبه 23 آذر 1398   05:49:42

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 24138804
  تعداد بازدید این صفحه: 361114
  در امروز: 5531

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/5 چهارشنبه
وحیدی: میادین میوه و تره بار شهرداری کرج در خط مقدم خدمت رسانی قرار دارند
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، این سازمان را خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان عنوان کرد. 

رئیس سازمان ساماندهی
مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، این سازمان را خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، به منظور رسیدگی و نظارت به وضعیت بازار روزها، بررسی و رفع مشکلات و همچنین شنیدن مشکلات فروشندگان طي بازدید دوره ای از بازار روزها، بازار روز بنفشه با حضور رئیس، معاونین و دیگر مسئولین سازمان هفته گذشته بازديد انجام گرفت و طي آن در جلسه ی هفتگی ای که بدين منظور برگزار شد، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، خواستار نظارت دقیق تر ناظرین در غرف بازار روزها شد.

وی در ادامه تاکید کرد: با همت کارکنان و کارمندان سازمان باید تلاش کنیم ارزش و جایگاه برند سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، را ارتقاء دهیم و سازمان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

این مسئول با بیان اینکه بحث سلامت مردم، به عنوان یکی از مهم‌ترین مباحثی است که به صورت جدی باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: مدیران و کارکنان این سازمان و بازار‌های میوه و تره بار در خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان قرار دارند و برای ارائه خدمات بهتر لازم است؛ علاوه بر احترام به مشتری، مولفه‌هایی همچون کیفیت خوب، قیمت مناسب و محیط مطبوع مورد توجه قرار گیرد.
 
كلمات كليدي : سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج , میادین میوه و تره بار شهرداری کرج , خط مقدم خدمت رسانی

تعداد بازديد اين صفحه: 361114
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24138804 تعداد بازديد زيرپورتال: 407736 اين زيرپورتال امروز: 179 سایت در امروز: 5531 اين صفحه امروز: 113
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.