جمعه 2 اسفند 1398   09:10:18

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 26633016
  تعداد بازدید این صفحه: 425417
  در امروز: 10882

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/10/25 چهارشنبهتوسط عوامل اجرایی سازمان ساماندهی کلید خورد/
توسط عوامل اجرایی سازمان ساماندهی کلید خورد/آغاز عملیات اجرایی اولین مرکز عرضه و ذبح بهداشتی دام زنده
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، از شروع عملیات اجرایی اولین مرکز عرضه دام زنده و ذبح بهداشتی در کلانشهر کرج خبر داد. 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، از شروع عملیات اجرایی اولین مرکز عرضه دام زنده و ذبح بهداشتی در کلانشهر کرج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحیدی با اعلام این خبر، افزود: از آنجا که عرضه دام زنده که پیش از این به صورت پراکنده در نقاط مختلف شهر کرج انجام می شد و عوارض بهداشتی و زیست محیطی را به همراه داشت، از این پس و با احداث مرکز دائمی عرضه دام زنده در شهر، به صورت متمرکز انجام می گیرد.

وی اظهار داشت: این مرکز در زمینی بالغ بر پنج هزار متر مربع در منطقه خط 4 حصار واقع شده است که در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد و امید است تا پایان سالجاری به بهره برداری برسد.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه این اقدام برای نخستین بار در کرج اجرایی و عملیاتی می شود تاکید کرد: هدف از احداث این مرکز، علاوه بر متمرکز کردن این صنف، جلوگیری از انتشار آلودگی های بهداشتی و زیست محیطی در شهر است.

این مسئول به نقش مهم شهرداری ها و به تبع آن سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، در خصوص احداث جایگاه متمرکز به منظورعرضه دام بهداشتی یادآور شد و افزود: با اجرایی شدن این طرح،علاوه بر بهداشتی بودن عرضه دام زنده شاهد نظارت مستقیم دامپزشکی در بحث ذبح خواهیم بود و در این خصوص از جابجایی عوامل بیماری زا در جمعیت های دامی نیز جلوگیری می شود.

به گفته این مسئول، احداث مرکز مذکور با هماهنگی دستگاه ها و نهادهای مربوطه انجام گرفته است.
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 425417
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26633016 تعداد بازديد زيرپورتال: 474650 اين زيرپورتال امروز: 375 سایت در امروز: 10882 اين صفحه امروز: 332
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.