شنبه 30 شهريور 1398   01:02:12

امكانات صفحه
  • ارسال به دوستان
  • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
  • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
  • چاپ
  • آر.اس.اس
  • آمار بازدید
    تعداد بازدید از سایت: 21446697
    تعداد بازدید این صفحه: 277567
    در امروز: 1050

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/3 يكشنبه
طی حکمی از سوی مدیرکل بازرسی شهرداری کرج/ مسئول جدید بازرسی سازمان ساماندهی مشاغل معارفه شد
طی حکمی از سوی رسول خسروزاده مدیرکل بازرسی شهرداری کرج؛ نصراله سعیدی به عنوان مسئول امور بازرسی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج معرفی شد.


 


طی حکمی از سوی رسول خسروزاده مدیرکل بازرسی شهرداری کرج؛ نصراله سعیدی به عنوان مسئول امور بازرسی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحیدی رئیس سازمان در مراسم معارفه نصراله سعیدی كه با حضور چند تن از مسئولين بازرسي شهرداري مركز و جمعي از معاونين و مسئولين سازمان در سالن اجتماعات اين سازمان برگزار شد،  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بهروز نجفی مسئول بازرسی سابق، اظهار داشت: امانتداری ، صداقت ، اشراف به شرح وظایف دستگاه اجرایی، اشراف به قوانین و مقررات حاکم و حسن خلق و بی طرفی از ویژگی های بارز و مهم بازرسین بوده و امید است؛ مسئول بازرسی جدید سازمان نیز همچون سابقه عالی خود در خدمت، در این مجموعه نیز خوش بدرخشد.

در این مراسم بهروز نجفی مسئول سابق بازرسی سازمان نیز با تقدیر از حاضرین، این مدت خدمت خود را در این سازمان از روزهای به یادماندنی و خوب خدمتی خود دانست.

همچنین سعیدی مسئول جدید بازرسی این سازمان فرصت خدمت را محبت الهی دانست و ابراز امیدواری کرد بتواند در راستای پیشبرد اهداف سازمان گامهای موثری بردارد و به بهترین نحو ممکن پاسخگوی اعتماد مجموعه به وی باشد.

گفتنی است؛ طی این مراسم با اهدای لوح از زحمات بهروز نجفی مسئول سابق بازرسی سازمان تقدیر شد و برای وی در منطقه 3شهرداري كرج آرزوی موفقیت کرد.

عکس از/محبوبه بابایی
واحد روابط عمومی سازمانبيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 277567
تعداد بازديد کنندگان سايت: 21446697 تعداد بازديد زيرپورتال: 321295 اين زيرپورتال امروز: 90 سایت در امروز: 1050 اين صفحه امروز: 37
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.