چهارشنبه 7 اسفند 1398   22:09:05

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 26803130
  تعداد بازدید این صفحه: 430076
  در امروز: 27536

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/5/22 سه‌شنبهوحیدی در حاشیه روز خبرنگار تاکید کرد:
وحیدی در حاشیه روز خبرنگار تاکید کرد:رسانه بازوی توانمند مجموعه مدیریت شهری است
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، در حاشیه برگزاری مراسمی که به مناسبت تجلیل از خبرنگاران مجموعه مدیریت شهری کرج و با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج و شهردار کرج و خبرنگاران این استان برگزار شد، ....


 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، در حاشیه برگزاری مراسمی که به مناسبت تجلیل از خبرنگاران مجموعه مدیریت شهری کرج و با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج و شهردار کرج و خبرنگاران این استان برگزار شد، طی سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار به اهالی رسانه و ارباب جراید استان، اظهار داشت: رسانه بازوی توانمند مجموعه مدیریت شهری بوده  و خبرنگاران همواره در کنار مجموعه مدیریت شهری بوده و هستند و نسبت به اطلاع رسانی صحیح و دقیق فعالیت می کنند.

عباس وحیدی با بیان اینکه خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، افزود: اگر خدمت صادقانه و فعالیت خبرنگاران نبود، اقدامات اجرایی و زحمات مجموعه مدیریت شهری کرج به شهروندان ارائه نمی شد.

وی با بیان این که خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند، گفت: خبرنگاران بدانند، مجموعه مدیریت شهری و مسئولین و مردم، قدردان فعالیت های آن ها هستند و زحمات و تلاش های آن عزیزان در امر اطلاع رسانی به موقع و صحیح هیچ گاه از نظرشان فراموش نخواهد شد و مردم و افکار عمومی قطعا قدردان فعالیت های این قشر از جامعه هستند.

وی شهید صارمی، خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی و شهید آوینی و دیگر خبرنگاران شهید، هنرمند و اهل قلم را الگوهایی مناسب برای خبرنگاران عنوان کرد و افزود: 17 مرداد، نمادی از تلاش و سختکوشی کبوترانی است که عاشقانه و بی‏‌پروا در عرصه وسیع اطلاع‏‌رسانی جان خود را بر کف نهاده و با عشقی وصف‏‌ناپذیر به کار و حرفه خود‏، پروازی بي‌پايان و خستگی‏‌ناپذیر را دنبال می‏‌کنند.

وحیدی در پایان مجددا روز خبرنگار را به جامعه خبری و خبرنگاران ارباب جراید و اصحاب رسانه تبریک و تهنیت گفت و برای شهدای خبرنگار آرزوی روحی آرام و جایگاه رفیعشان را از حق خواستار شد.
 ******
عكس از/ محبوبه بابائي
روابط عمومي سازمان 


 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 430076
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26803130 تعداد بازديد زيرپورتال: 479464 اين زيرپورتال امروز: 801 سایت در امروز: 27536 اين صفحه امروز: 744
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.