يكشنبه 4 اسفند 1398   20:26:25

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 26711433
  تعداد بازدید این صفحه: 427456
  در امروز: 26673

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/5/23 چهارشنبهبا حضور فرمانده و بسیجیان پایگاه امام جعفر صادق (ع)/
با حضور فرمانده و بسیجیان پایگاه امام جعفر صادق (ع)/ مراسم غبارروبي امامزاده حيدر (ع) کرج برگزار شد
همزمان با دهه امامت و ولایت مراسم غبارروبي آستان مقدس امامزاده حيدر (ع) شهرستان كرج با حضور فرمانده و بسیجیان پایگاه بسیج امام جعفر صادق (ع)، برگزار شد.
 

همزمان با دهه امامت و ولایت  مراسم غبارروبي آستان مقدس امامزاده حيدر (ع) شهرستان كرج با حضور فرمانده و بسیجیان پایگاه بسیج امام جعفر صادق (ع)، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، در این مراسم که با حضور جمعی از ارادتمندان اهل بیت ( ع) به همراه عباس وحیدی رئیس و فرمانده پایگاه بسیج امام جعفر صادق (ع) سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج و دیگر بسیجیان این پایگاه در فضایی معنوی غبارروبی و عطر افشانی آستان مقدس امامزاده حيدر (ع) برگزارشد، این آستان مقدس غبارروبی و با گلاب ناب شست و شو شد.

در ابتدای این مراسم، همزمان با طنین انداز شدن نوای ملکوتی کلام وحی با تلاوت قرآن كريم درهای ضریح منور امامزاده حیدر (ع)  گشوده و نذورات آکنده از عشق و ارادت زائران از ضریح مطهر جمع آوری گردید.

عباس وحیدی رئیس و فرمانده پایگاه بسیج سازمان در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: حرم اهل بیت(ع) و حرم امامزادگان از مکان های کسب معرفت به شمار می رود  که به قطب فرهنگی تبدیل شده است.

امامزاده حيدر از نوادگان امام زين‌العابدين (ع) بوده كه در منطقه كلاك و در فاصله دو كيلومتري كرج در جاده مخصوص واقع است.

گفتنی است، اين بقعه داراي اراضي به مساحت دو هكتار بوده كه در آن ساختمان حرم مطهر، سرويس و وضوخانه و كتابخانه عمومي احداث شده است. ساختمان حرم با وسعت ۶۰۰ متر مربع كه داراي يك گنبدخانه، يك شبستان پيوسته، ايوان شمالي و دو گلدسته مي باشد.
 

 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 427456
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26711433 تعداد بازديد زيرپورتال: 476752 اين زيرپورتال امروز: 774 سایت در امروز: 26673 اين صفحه امروز: 718
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.