جمعه 22 آذر 1398   14:00:15

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 24123972
  تعداد بازدید این صفحه: 360688
  در امروز: 15513

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/13 پنجشنبه
جلسه توجیهی کمیسیون بند 20 ماده 55 در سازمان ساماندهی مشاغل شهری برگزار شد
جلسه توجیهی کمیسیون بند 20 ماده 55 به همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج و با حضور کلیۀ اعضاء برگزار شد. 

جلسه توجیهی کمیسیون بند 20 ماده 55 به همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج و با حضور کلیۀ اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، جلسه کمیسیون بند 20 ماده 55 در این سازمان و با حضور

 معاونین خدمات شهری به همراه کارشناسان حوزه ساماندهی بند 20 مناطق شهرداری کرج برگزار گردید.

رئیس سازمان، اظهار  داشت: با توجه به اینکه تصویب نامه هیات وزیران به شماره 126368 و دستورالعمل جدید و شیوه نامه اجرایی آن که جدیدا ابلاغ گردیده است و طبق بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها، شهرداری مکلف به اقداماتی الزام آور است.

وحیدی  در ادامه تاکید کرد:  شهر داری مکلف است از تاسیس کارخانه ها، کارگاهها و گاراژهای عمومی و ... و بطور کلی تمام مشاغل وکسب هایی که ایجاد مزاحمت و سر وصدا می کنند یا تولید دود و عفونت می کنند که مخالف بهداشت است، اقدام نماید و با نظارت و مراقبت از آلوده شدن هوای شهر جلوگیری نماید و در صورت لزوم آنها را به خارج از شهر انتقال دهد.

وی در ادامه به هم اندیشی با معاونین خدمات شهری مناطق در راستای رفع مشاغل مزاحم در سطح شهر تاکید کرد و افزود: کارشناسان حوزه ساماندهی سازمان به همراه معاونین خدمات شهری مناطق موظفند نسبت به رفع مزاحمت مشاغل مزاحمی که آلودگی صوتی، بهداشتی و محیط زیستی ایجاد کرده‌اند از جمله اهم اقدامات در این زمینه در سطح شهر محسوب می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه کمیسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری‌ها لازم است تا با عضویت افراد از دستگاه‌های مختلف انجام وظیفه نماید، افزود: زمینه فعالیت این کمیسیون درباره صنوف آلاینده و مشاغل مزاحم است.

گفتنی است، در این جلسه پیرامون نحوه ی عملکرد و اجرایی شدن انتقال دبیرخانه بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها به سازمان ساماندهی بحث و تبادل نظر شد و در ادامه نیز مقرر گردید پرونده چگونگی تعامل با اتحادیه ها و نحوه برخورد با صنوف مزاحم و همچنین تشکیل بانک اطلاعاتی املاک و صنوف در مناطق 10 گانه شهرداری کرج به همراه تعریف نرم افزار مشاغل مزاحم مورد ارزیابی و عملکرد این حوزه قرار گیرد.

 


كلمات كليدي : جلسه توجيهي كميسيون بند 20 ماده 55 , سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج , خدمات شهري

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 360688
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24123972 تعداد بازديد زيرپورتال: 407259 اين زيرپورتال امروز: 498 سایت در امروز: 15513 اين صفحه امروز: 452
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.