شنبه 30 شهريور 1398   01:04:37

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 21446762
  تعداد بازدید این صفحه: 277570
  در امروز: 1115

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/5 چهارشنبه
وحیدی: میادین میوه و تره بار شهرداری کرج در خط مقدم خدمت رسانی قرار دارند
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، این سازمان را خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان عنوان کرد. 

رئیس سازمان ساماندهی
مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، این سازمان را خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، به منظور رسیدگی و نظارت به وضعیت بازار روزها، بررسی و رفع مشکلات و همچنین شنیدن مشکلات فروشندگان طي بازدید دوره ای از بازار روزها، بازار روز بنفشه با حضور رئیس، معاونین و دیگر مسئولین سازمان هفته گذشته بازديد انجام گرفت و طي آن در جلسه ی هفتگی ای که بدين منظور برگزار شد، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، خواستار نظارت دقیق تر ناظرین در غرف بازار روزها شد.

وی در ادامه تاکید کرد: با همت کارکنان و کارمندان سازمان باید تلاش کنیم ارزش و جایگاه برند سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، را ارتقاء دهیم و سازمان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

این مسئول با بیان اینکه بحث سلامت مردم، به عنوان یکی از مهم‌ترین مباحثی است که به صورت جدی باید مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: مدیران و کارکنان این سازمان و بازار‌های میوه و تره بار در خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان قرار دارند و برای ارائه خدمات بهتر لازم است؛ علاوه بر احترام به مشتری، مولفه‌هایی همچون کیفیت خوب، قیمت مناسب و محیط مطبوع مورد توجه قرار گیرد.
 
كلمات كليدي : سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري كرج , میادین میوه و تره بار شهرداری کرج , خط مقدم خدمت رسانی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 277570
تعداد بازديد کنندگان سايت: 21446762 تعداد بازديد زيرپورتال: 321298 اين زيرپورتال امروز: 93 سایت در امروز: 1115 اين صفحه امروز: 40
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.