شنبه 23 آذر 1398   06:51:37

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 24139511
  تعداد بازدید این صفحه: 361141
  در امروز: 6238

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/26 يكشنبهانتصابات/
انتصابات/ طی  احکام جداگانه ای کارشناس نرخ گذاری و برنامه ریزی و ناظر عالی منطقه 4 سازمان ساماندهی مشاغل معارفه شد
مراسم تودیع و معارفه كارشناس نرخ گذاری و برنامه ریزی سازمان ساماندهی مشاغل و همچنین ناظر عالی منطقه 4، برگزار و طی احکام جداگانه ای کامران کریمی به عنوان کارشناس جدید نرخ گذاری و برنامه ریزی و مصطفی احمدی به عنوان ناظر عالی منطقه 4(بازار روزهای فعال واقع در منطقه فردیس)، معرفی شدند.


 

مراسم تودیع و معارفه كارشناس نرخ گذاری و برنامه ریزی سازمان ساماندهی مشاغل و همچنین ناظر عالی منطقه 4، برگزار و طی احکام جداگانه ای کامران کریمی به عنوان کارشناس جدید نرخ گذاری و برنامه ریزی و مصطفی احمدی به عنوان ناظر عالی منطقه 4(بازار روزهای فعال واقع در منطقه فردیس)، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و کنونی نرخ گذاری و برنامه ریزی و ناظر عالی منطقه 4 سازمان ساماندهی مشاغل در دفتر معاون اجرایی و ساماندهی مشاغل شهری برگزار و طی احکام جداگانه ای کامران کریمی به عنوان کارشناس جدید نرخ گذاری و برنامه ریزی و مصطفی احمدی به عنوان ناظر عالی منطقه 4(بازار روزهای فعال واقع در منطقه فردیس شامل: بازار روزهای گلستان، اهری، بوستان، کوثر، منظریه و نقش جهان)، معرفی شدند.

معاون اجرایی ساماندهی مشاغل شهری سازمان، محراب سعادت در این مراسم بر حساس و دقیق بودن این سمت ها تاکید کرد و افزود: جایگاه نرخ گذاری و برنامه ریزی به دو دلیل حائز اهمیت است از طرفی نرخ گذاری های صورت گرفته با سفره مردم به عنوان خریداران و از طرف دیگر غرفه داران به عنوان فروشندگان در ارتباط است.

محراب سعادت در این مراسم با اشاره به اینکه فعالیت ناظرین عالی سازمان از لحاظ نظارت بر بازار روزهای تحت پوشش این سازمان از حساسیت خاصی برخوردار است، افزود: با توجه به اینکه این سازمان دارای 19 بازار روز فعال می باشد و هر یک از ناظرین مستقر در منطقه چندین بازار روز را تحت کنترل و نظارت خود دارند، و از جمله وظایفی که بر عهده ناظرین عالی سازمان نهاده شده است، کنترل نرخ ها، کیفیت و کمیت کالاهای عرضه شده در این بازارها و رسیدگی به درخواست شهروندان تا رسیدن به حد مطلوب را عهده دار هستند.

این مسئول ضمن تقدیر از زحمات کارشناس پیشین نرخ گذاری و برنامه ریزی و همچنین ناظر عالی منطقه 4 این سازمان تاکید کرد: امید است با اتکاء بر نیروهای شایسته و توانمند بتوانیم شاهد موفقیت های روزافزونی در این حوزه باشیم.

این مراسم که با حضور محراب سعادت معاون اجرایی ساماندهی مشاغل شهری، ناظرین عالی و سایر مسئولین سازمان برگزار شد؛ در احکام جداگانه ای کامران کریمی به عنوان کارشناس نرخ گذاری و برنامه ریزی و سید جواد سید فتاحی بعنوان ناظر بازار روز لاله که پیش از این  در سمت فوق الذکر فعالیت می کرد منصوب و همچنین مصطفی احمدی به عنوان ناظر عالی منطقه 4 معارفه و محمد خمسه از این سمت تودیع شد.
 


 


********************
عكس از/ محبوبه بابائي
واحد روابط عمومي سازمان ساماندهي مشاغل 

 


كلمات كليدي : سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج , انتصابات , تودیع و معارفه , کارشناس نرخ گذاری , معارفه ناظر عالی منطقه 4

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 361141
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24139511 تعداد بازديد زيرپورتال: 407763 اين زيرپورتال امروز: 206 سایت در امروز: 6238 اين صفحه امروز: 140
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.