جمعه 22 آذر 1398   14:01:27

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 24123997
  تعداد بازدید این صفحه: 360690
  در امروز: 15538

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/21 سه‌شنبهشهردار کرج:
شهردار كرج خواستار شد؛ انتقال صنوف مزاحم در دستور کار سازمان ساماندهی قرار بگیرد/ضرورت بهره مندي از شيوه هاي نوين نرم افزاري جهت رفع نياز شهروندان
شهردار كرج خواستار ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با همكاري دستگاههاي خدمات رسان و مرتبط شد.


علی کمالی زاده شهردار کرج در چهارمین جلسه شورای معاونین که در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، برگزار شد؛ گفت: مطابق با اساسنامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری یکی از وظایفی که بر عهده این سازمان نهاده شده است؛ ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با رویکرد انتقال، جابجایی، سامان بخشی، تغییر فعالیت و نوسازی مشاغل با توجه به ویژگی های محلی و استفاده از ابزارهای تشویقی و بازدارنده مؤثر با همکاری اصناف و اتحادیه های صنفی است.

وی با بیان اینکه دست یافتن به این مهم با همکاری و همدلی سایر دستگاههای خدمات رسان در شهر و دیگر معاونت ها و سازمان به ثمر می نشیند؛ اظهار داشت: ایجاد گره ها و مزاحمت های ترافیكی و بروز مزاحمت های بصری در منظر شهری از جمله آلودگی های مشاغل مزاحم محسوب می شود.

این مسئول به راه اندازی طبقه دوم بازار روز ماهان اشاره و تاکید کرد: با توجه به موقعیت مکانی بازار روز ماهان می طلبد که این سازمان مذاکرات خود را به منظور حصول نتیجه با افراد و شرکتهای مختلف جهت بهره برداری سریع تر از محل فوق بنماید.

شهردار کرج با تأکید بر اینکه برای ایجاد بازار میوه و تره‌بار جدید در نقطه‌ای دیگر از شهر کرج نیاز است، افزود: در این خصوص پیگیری جهت تخصیص زمین مناسب جهت انتقال و راه اندازی میدان بار مرکزی جدید را می طلبد.

کمالی زاده در ادامه بر لزوم ارائه خدمات به شهروندان از روش های نوین تاکید کرد و افزود: در این خصوص با اشاره به اینکه نرم افزارهایی برای خرید میوه راه اندازی شده که میوه را با قیمت مناسب برای شهروندان ارسال می کند، می طلبد تا با بهره مندی از روش های نوین، به دنبال رفع نیازهای شهروندان باشیم که در این خصوص لازم است تا اهداف و برنامه های مدیریت شهری باید متناسب با نیاز شهروندان تغییر کند.

در پایان جلسه دکتر علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج، فعالیت های حوزه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج را مهم برشمرد و از معاونین حاضر در جلسه خواست تا در جهت بهبود پیشرفت فعالیتهای این سازمان نهایت همکاری و هم فکری را داشته باشند.


كلمات كليدي : سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج , شهردار كرج , چهارمین جلسه شورای معاونین , انتقال صنوف مزاحم , بازار روز ماهان , نهایت همکاری و هم فکری

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 360690
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24123997 تعداد بازديد زيرپورتال: 407261 اين زيرپورتال امروز: 500 سایت در امروز: 15538 اين صفحه امروز: 454
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.