سه‌شنبه 19 آذر 1398   00:25:02

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 24014164
  تعداد بازدید این صفحه: 357408
  در امروز: 491

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/13 دوشنبه
امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است
فرمانده پایگاه بسیج امام جعفر صادق (ع) و رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحیدی طی پیامی فرارسیدن بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت یوم الله 15 خرداد را به مجموعه مدیریت شهری کرج، تسلیت گفت.


 

فرمانده پایگاه بسیج امام جعفر صادق (ع) و رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحیدی طی پیامی فرارسیدن بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و گرامیداشت یوم الله 15 خرداد را به مجموعه مدیریت شهری کرج، تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

چهاردهم و پانزدهم خردادماه در تاریخ کشور عزیزمان، با نام و شخصیت گرانقدر و تاریخ سازی پیوند خورده است که انقلاب اسلامی ایران به عنوان "اعجاز قرن" و "انفجار نور" در عصر جاهلیت مدرن تحت اراده و رهبری حکیمانه و پیامبرگونه او رقم خورد و توانست شگفت انگیزترین تحولات و رخداد‌ها را در مقیاس منطقه‌ای و جهانی پدید آورد.

این بیانیه‌ می‌افزاید: شـخـصـیـت استثنایی و اسطوره ای که توانست از یک جمع پریشان و پـراکـنـده ، یـک امـت مـتـحـد بـسـازد و بـزرگ ترین انقلاب قرن را بر پا کند و این‌شخصیت‌ عالیقدر امام روح الله‌الموسوی‌الخمینی بود که افکار و اندیشه‌های بلند وی با گذشت ۲۹ سال از رحلت جانکاه و غم انگیزش، مرز‌های جغرافیای ایران و منطقه غرب آسیا را درنوردیده و به حقیقت جاری جوامع حق طلب و آزادیخواه و الگوی هسته‌های مقاومت ضد سلطه در اقصی نقاط جهان تبدیل شده است.

مـقـام مـعـظـم رهـبـری بـه حـق مـعـتـقـد اسـت حـضـرت امـام خـمـیـنـی (ره ) هـمـه خـصـال نـفـیس و کمیاب را که مجموعه آن در قرن ها به ندرت ممکن است در انسان بزرگی جمع شود همه را با هم داشت و با این ویژگی ها بود که توانست تخت فرعون های زمانه را بلرزاند و دل مستضعفان را به نور امید روشن سازد و جهان اسلام را به حرکت درآورد و بـه انـسـان هـا بـفهماند که انسان کامل شدن ، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن ، افسانه نیست .

امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است. نام او پرچم این انقلاب و راه او راه این انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است. راه او راه ما، هدف او هدف ما و رهنمود‌های او مشعل فروزنده ما است.

 


كلمات كليدي : فرمانده پایگاه بسیج امام جعفر صادق (ع) , رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج , عباس وحیدی , طی پیامی , فرارسیدن بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) , گرامیداشت یوم الله 15 خرداد , انقلاب اسلامی ایران , اعجاز قرن و انفجار نور

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 357408
تعداد بازديد کنندگان سايت: 24014164 تعداد بازديد زيرپورتال: 403880 اين زيرپورتال امروز: 76 سایت در امروز: 491 اين صفحه امروز: 10
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.