چهارشنبه 22 آبان 1398   23:45:44

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 23351781
  تعداد بازدید این صفحه: 200235
  در امروز: 39001

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/7/10 چهارشنبهکاهش بروکراسی اداری در شهرداری کرج
کاهش بروکراسی اداری در شهرداری کرج
معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج: تحلیل خلاف و محاسبات جریمه به صورت سیستمی، امکان پیگیری آرا صادر شده، گزارش گیری و تحلیل تخلفات به منظور بهبود مستمر ضوابط و مقررات شهرسازی یا نحوه مقابله با تخلفات از مزیت های راه اندازی زیرسیستم کمیسیون ماده صد است.

 

احداله احمدی پرگو با اشاره به راه اندازی زیرسیستم کمیسیون ماده صد شهرداری اظهار داشت: راه اندازی سیستم کمیسیون ماده صد با توجه به پیچیدگی های فنی آن یکی از اقدامات قابل توجه سازمان فاوا و جزو دستاوردهای بزرگ شهرداری کرج به شمار می رود.

وی با بیان اینکه این زیرسیستم کمک زیادی به گرفتن تصمیمات اعضای کمیسیون و جلوگیری از بروز خطا در انجام محاسبه و وصول مطالبات شهرداری می کند، یادآور شد: تحلیل خلاف و محاسبات جریمه به صورت سیستمی، امکان پیگیری آرا صادر شده، گزارش گیری و تحلیل تخلفات به منظور بهبود مستمر ضوابط و مقررات شهرسازی یا نحوه مقابله با تخلفات از دیگر مزیت های این نرم افزار است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج ادامه داد: با راه اندازی زیرسیستم کمیسیون ماده صد و الکترونیکی شدن فرایندها، فرآیند ثبت و ابلاغ رای که پیش از این طولانی بود به حداقل ممکن رسیده است.

به گفته پرگو؛ از دیگر مزایای استقرار این سامانه سرعت و دقت و نظارت لازم در اجرای رای صادره است بطوری که بر اساس رای اعضای کمیسیون، مبلغ جریمه به صورت سیستمی و در همان جلسه یِ کمیسیون محاسبه می شود.

این مسئول با اشاره به دیگر اهداف راه اندازی زیرسیستم کمیسیون ماده صد شهرداری کرج خاطرنشان کرد: کاهش بروکراسی اداری و تسهیلِ امور شهروندان سیاست شهرداری کرج است که این مهم با برنامه ریزی در حال انجام است.


كلمات كليدي : کمیسیون ماده صد

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 200235
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23351781 تعداد بازديد زيرپورتال: 226209 اين زيرپورتال امروز: 417 سایت در امروز: 39001 اين صفحه امروز: 320
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.