چهارشنبه 22 آبان 1398   23:10:17

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 23351022
  تعداد بازدید این صفحه: 200221
  در امروز: 38242

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/31 يكشنبهنماهای نامتعارف پایان کار نمی گیرند
نماهای نامتعارف پایان کار نمی گیرند
نمای ساختمان ها باید با ضوابط و مقررات طرح تفصیلی، ضوابط شورای عالی شهرسازی و معماری و مقررات ملی ساختمان انطباق کامل داشته باشند.

 

احدالله احمدی پرگو با اشاره به تشکیل کمیته نما در مناطق دهگانه شهردای کرج اظهار داشت: بعد از تصویب آیین نامه تشکیل کمیته نما توسط شورای شهر این آیین نامه به مناطق دهگانه ابلاغ و هر منطقه موظف به راه اندازی این کمیته شد.

وی با با بیان اینکه نمای ساختمان ها باید با طرح های ایرانی اسلامی همخوانی داشته باشند، گفت: نماهای نامتعارف تا انجام اصلاحات مورد نیاز پایان کار نمی گیرند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج با اشاره به چگونگی تایید نمای ساختمان ها در کمیته نما، افزود: نمایی که برای ساختمان در نظر گرفته می شود باید با ضوابط و مقررات طرح تفصیلی، ضوابط شورای عالی شهرسازی و معماری و مقررات ملی ساختمان انطباق کامل داشته باشد؛ در صورت مغایرت داشتن طرحِ پیشنهادی و نمای اجرا شده، پایان کار صادر نمی شود.

پرگو ادامه داد: در بحث کمیته نما ما به عنوان شهرداری موظف هستیم اسناد بالادستی را به طور دقیق اجرا کنیم.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج در ادامه با بیان اینکه نمای ساختمان های کرج رصد می شود، خاطرنشان کرد: مالکین برای جلوگیری از هزینه های مضاعف طرحی که به تصویب کمیته نما می رسد را اجرایی کنند.


كلمات كليدي : نماهای نامتعارف , کمیته نما و نماهای ساختمانی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 200221
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23351022 تعداد بازديد زيرپورتال: 226194 اين زيرپورتال امروز: 402 سایت در امروز: 38242 اين صفحه امروز: 306
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.