چهارشنبه 22 آبان 1398   23:26:15

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 23351363
  تعداد بازدید این صفحه: 200227
  در امروز: 38583

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/6/2 شنبه استانداردسازی اسلام آباد با تملک، تفکیک و تجمیع / رهایی از مشکلات با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان محقق می‌شود
استانداردسازی اسلام آباد با تملک، تفکیک و تجمیع / رهایی از مشکلات با همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان محقق می‌شود
فرسوده بودن بافت، ریزدانه بودن قطعات و نامناسب بودن شبکه معابر از عمده‌ترین مشکلات تپه اسلام‌آباد است که با اصلاح، تملک، تفکیک و تجمیعِ مجدد، حوزه سکونتی استانداردی در این محدوده به وجود می آورد.

 

احدالله احمدی پرگو با اشاره به این که تپه اسلام‌آباد در دو حوزه مسکونی و عمومی تعریف می شود، گفت: حوزه مسکونی اسلام‌آباد ۱۰۵ هکتارو حوزه عمومی آن ۷۰ هکتار وسعت دارد. 

 به گفته وی؛ حوزه مسکونی منطقه اسلام‌آباد در قالب بافت فرسوده، سکونت‌گاه‌های غیررسمی وبحث بازآفرینی در حال پیگیری است.

معاون شهردار کرج با اشاره به راه‌اندازی دفتر تسهیل‌گری در این منطقه افزود: فرسوده بودن بافت منطقه، ریزدانه بودن قطعات، نامناسب بودن شبکه معابر و معضلات زیست محیطی عمده‌ترین مشکلات تپه اسلام‌آباد است که تلاش می کنیم با اصلاح، تملک، تفکیک و تجمیع مجدد، حوزه سکونتی استانداردی در این محدوده به وجود بیاوریم.

وی با بیان این که شهرداری در حوزه مسکونی در حال فعالیت در این منطقه است، اظهار داشت: در حوزه عمومی نیز طرح‌های لازم تهیه شده و شورای شهر نیز بودجه خوبی برای آن پیش بینی کرده است.

تشکیل شورای راهبری برای رفع مشکلات منطقه اسلام‌آباد

پرگو گفت: برای اجرایی کردن تصمیمات در حوزه عمومی شورایی تحت عنوان شورای راهبری ایجاد شده که رییس آن شهردار کرج و اعضای آن معاون شهرسازی، معاون فنی و عمرانی و رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج است.

وی ادامه داد: با تاکید شهردار کرج مشکلات موجود به صورت هفتگی در این شورا مطرح شده و تصمیمات اجرایی گرفته می شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج با اشاره به تشکیل کمیته فنی برای حوزه عمومی اسلام‌آباد یادآور شد: محوطه‌سازی و اصلاح شبکه معابر منطقه اسلام‌آباد امسال برنامه ریزی و اجرایی می شود.

به گفته وی؛ ایجاد کاربری‌های ورزشی، تفریحی، گردشگری، تجاری و گذران اوقات فراغت از دیگر موضوعاتی است که تلاش می‌شود با استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذران در این منطقه شکل بگیرد. 


كلمات كليدي : اسلام آباد , طرح تپه مرادآب , معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 200227
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23351363 تعداد بازديد زيرپورتال: 226200 اين زيرپورتال امروز: 408 سایت در امروز: 38583 اين صفحه امروز: 312
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.