پنجشنبه 8 اسفند 1398   02:59:05

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 26809729
  تعداد بازدید این صفحه: 186758
  در امروز: 3883

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/5/28 دوشنبه
معاون خدمات شهری شهرداري كرج از زنده گیری سگ‌های بلاصاحب از سطح شهر كرج خبر داد 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج محمدرضا زين العابديني با بيان اين خبر گفت: با توجه به نزدیکی آغاز سال تحصیلی، تجمع سگ های بلاصاحب به صورت گله ای در خیابان ها سبب بروز نارضایتی از سوی شهروندان محترم گردیده است.

معاون خدمات شهری شهرداري كرج تصريح كرد: پس از زنده گيرى سگ ها در مرحله بعد اقدامات درمانی از قبیل واکسیناسیون، عقیم سازی و پلاک گذاری بر روی این حیوانات صورت می پذیرد.

زين العابديني با اشاره به انجام اين طرح از سال ٩٣ تا کنون بیان كرد: اقدامات انجام شده در پناهگاه سگ های بلاصاحب در منطقه حلقه دره، اصولی و بهداشتی صورت پذیرفته که با توجه به دستوراتی که اخیراً داده شده در دستور کار قرار گرفت.

 وي يادآور شد: مبادی ورودی سگ ها در مناطق از قبل رصد و پس از شناسایی کانون های اصلی اقدام به اجرای عملیات زنده گیری از سوی اکیپ های اجرایی گردیده و به پناهگاه نگهداری آنها در مرکز حلقه دره انتقال می یابد، لازم به ذکر است به هیچ عنوان کشتار سگ های بلاصاحب در دستور کار شهرداری کرج نبوده و نخواهد بود.

این مسئول خاطر نشان کرد: تعدادی از حیواناتی که پس از طی مراحل درمانی و پلاک گذاری شدن توسط عوامل شهرداری در محیط رها سازی شده اند هیچگونه مخاطره ای برای شهروندان ارجمند نخواهند داشت، واز کلیه شهروندان محترم تقاضامندیم با مهربانی با این حیوانات در سطح شهر برخورد کنند.

لازم به توضیح می باشد که شهرداری کرج اولین کلانشهری بوده که از سال 1393 اقدام به ساخت پناهگاه و عملیات زنده گیری سگ های بلاصاحب نموده که مورد بازدید مسئولین عالی کشوری و استانی از جمله معاون محترم وقت ریاست جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست کشور، استاندار وقت و همچنین دادستان محترم عمومی و انقلاب استان البرز قرار گرفته است.


كلمات كليدي : زین العابدینی , معاونت خدمات شهری شهرداری کرج , پناهگاه سگ های بلاصاحب

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 186758
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26809729 تعداد بازديد زيرپورتال: 275523 اين زيرپورتال امروز: 78 سایت در امروز: 3883 اين صفحه امروز: 41
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.