چهارشنبه 30 بهمن 1398   10:11:42

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 26572873
  تعداد بازدید این صفحه: 184205
  در امروز: 53463

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/5/23 چهارشنبه
چرخ دستی های غیرمجاز از سطح کرج جمع آوری می شوند
معاون خدمات شهری شهرداری کرج از اجرای طرح جمع آوری چرخ دستی های غیر مجاز پسماند در این شهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج محمدرضا زین العابدینی اظهار کرد: همزمان با آغاز فصل گرما جمع آوری چرخ دستی های ضایعاتی با هدف جلوگیری از ایجاد آلودگی و نیز حفظ محیط زیست شهری، به منظور مدیریت صحیح جمع آوری پسماندهای خشک ارزشمند در اولویت اجرایی این حوزه قرار گرفته است.

این مسئول  با بیان اینکه وجود چرخ دستی های جمع آوری غیر مجاز پسماند خشک در سطح شهر موجب ایجاد فضای نا امن و همچنین ترافیک در معابر اصلی و فرعی می شود افزود: آلودگی بصری شهری و محیط زندگی شهروندان از دیگر تبعات فعالیت غیرمجاز این عوامل می باشد.

زین العابدینی یادآور شد: فعالیت عوامل غیر مجاز و تفکیک مواد بازیافتی از پسماندهای شهری، موجب پراکنش پسماندها درسطح خیابان ها، کوچه ها، جوی های آب و در مجموع معابر اصلی شهری شده که این موضوع باعث زحمات فراوان به پاکبانان فعال ونهایتاً تحمیل هزینه های سنگین بر مدیریت شهری می گردد.

وی تاکید کرد: طرح جمع آوری چرخ دستی های غیر مجاز  نیز در سطح شهر به شکل مستمردر دستور کار این حوزه قرار گرفته  لذا از شهروندان محترم درخواست داریم پسماندهای تفکیکی خود را به خودروها و مراکز مجاز که از سوی سازمان مدیریت پسماند در سطح مناطق ده گانه فعالیت دارند، تحویل نمایند.

به گفته وی، مراكز غیر مجازجمع آوري پسماند در نقاط مختلف شهر قرار داشته كه از نظر بهداشتي و زیست محیطی مشكلات عدیده ای را ايجاد نموده اند، به همين منظور طرحي در دست اجرا داريم تا اين مراكزغیر مجاز نیز جمع آوري شوند.


كلمات كليدي : زین العابدینی , معاونت خدمات شهری شهرداری کرج , جمع آوری چرخ دستی های ضایعاتی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 184205
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26572873 تعداد بازديد زيرپورتال: 272556 اين زيرپورتال امروز: 625 سایت در امروز: 53463 اين صفحه امروز: 415
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.