پنجشنبه 8 اسفند 1398   02:49:56

1398/5/27 يكشنبه
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری کرج و پارک علم و فناوری البرز و مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر
با حضور شهردار محترم، اعضاء محترم شورای شهر، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و همچنین رئیس پارک علم و فناوری البرز تفاهم نامه همکاری بین این دو دستگاه امضاء شد. این تفاهم نامه گامی موثر در زمینه همکاری های مشترک و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های علمی و پژوهشی برای حمایت از فناوران و صاحبان ایده است.


 


 

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی اظهار نمود : این تفاهم نامه در راستای دو امر مهم مسئولیت های اجتماعی (CSR) شهرداری بخصوص نسبت به کسب و کارهای دانش بنیان و همچنین استفاده از یافته های بروز علمی در مدیریت شهری منعقد شده است. وی همچنین افزود : در واقع پژوهش و انجام امور بر مبنای یافته های علمی اثبات شده، موتور محرکه و مبنای پیشرفت و توسعه محسوب شده و تضمینی برای استمرار آن به شمار می رود. این مهم یا با مطالعه منابع اطلاعاتی موجود و یا با پژوهش های انجام شده و یا با استفاده از محصولات دانش بنیان به دست می آید.

احمد ناصربخت یادآور شد : از طرفی مدیران و مسئولان شهری رابط بین علم و عمل؛ پژوهش و سیاست، محسوب می شوند؛ به طوریکه نظام های مدیریت شهری براساس برنامه ریزی و آینده نگری و شناخت چالش های پیش رو شکل می گیرند.  مدیران شهری با درک این ضرورت ها، شهر را باید بصورت علمی اداره نمایند؛ تا زمینه تبدیل تحقیقات به سیاست گذاری و همچنین مبنای سیاست ها بر پژوهش را فراهم آورند. 

وی با موثر دانستن ارتباط شهرداری با پارک علم و فناوری البرز خاطر نشان نمود : این ارتباط به آشنایی با تکنیک های جدید و بهره وری در پیاده سازی روش ها و حتی استفاده از محصولات بهتر، منجر می شود.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی , انعقاد تفاهم نامه , پارک علم و فناوری البرز

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 149105
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26809507 تعداد بازديد زيرپورتال: 476632 اين زيرپورتال امروز: 240 سایت در امروز: 3661 اين صفحه امروز: 12
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.