دوشنبه 28 بهمن 1398   10:43:09

1398/10/22 يكشنبهبه منظو کاهش معضلات ترافیکی صورت می‌گیرد:
اجرای طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک در کرج
مدیرکل مطالعات و بررسی های ترافیکی شهرداری کرج: طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک با همکاری پلیس راهور استان البرز اجرا می شود.


به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، کمال شیخ حسنی با اشاره به
اجرای طرح "بانوان فرهنگ یار ترافیک" در شهرداری کرج، افزود: این طرح در گام اول ویژه بانوان شاغل در ادارات و سازمان‌ها و موسسات است.

مدیرکل مطالعات و بررسی های ترافیکی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج به نقش آموزش و فرهنگسازی در کاهش تخلفات و تصادفات نیز اشاره کرد و گفت: زنان نقش خطیری در این فرهنگسازی و تربیت و آموزش کودکان و اعضای دیگر خانواده دارند و عزم و اراده بانوان در این خصوص به عنوان فرهنگیار ترافیک می تواند آنها را به عنوان موثرترین اعضای جامعه معرفی کند.

گفتنی است، طی جلسه ای که در معاونت حمل و نقل وترافیک شهرداری کرج برگزار شد، هماهنگی های لازم جهت اجرای دوره آموزشی بانوان فرهنگ یار ترافیک صورت گرفت.

آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی، جلب مشارکت اجتماعی، تشریح علل تصادفات و راهکارهای ترویج رفتارهای صحیح ترافیک همچنین افزایش انضباط و کاهش سوانح ترافیکی در بین کاربران، تقویت عکس العمل رانندگان خانم به منظور روانسازی ترافیک از جمله اهداف مهم برگزاری این دوره است.

این دوره اموزشی سه شنبه ۲۴ دی ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ ویژه بانوان شاغل در شهرداری کرج همراه با صدور حکم برای شرکت کنندگان برگزار وعلاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پروفایل آموزشی خود مراجعه کنند.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 186817
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26388721 تعداد بازديد زيرپورتال: 289991 اين زيرپورتال امروز: 222 سایت در امروز: 15463 اين صفحه امروز: 109
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد