دوشنبه 28 بهمن 1398   10:10:02

1398/10/10 سه‌شنبه
اجرای عملیات پیاده رو سازی و استانداردسازی خیابان شهید بهشتی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: عملیات پیاده روسازی و استانداردسازی خیابان شهید بهشتی با هدف ایجاد دسترسی برابر برای شهروندان آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اجرای عملیات پیاده روسازی و  استانداردسازی خیابان شهید بهشتی محدوده تقاطع چهارراه امام(ره) تا میدان شهدا، اظهار کرد: استانداردسازی خیابان شهید بهشتی با هدف ایجاد دسترسی برابر برای تمامی آحاد جامعه از جمله افراد کم توان جسمی و حرکتی اجرا می‌شود.

وی افزود: ایجاد مسیر امن برای نابینایان و استفاده‌کنندگان از ولیچرهمچنین امکان تردد "ورود و خروج" به اتوبوس‌های شهری برای افراد کم توان جسمی و حرکتی از دیگر اقداماتی است که در راستای استانداردسازی این معبر اجرایی خواهد شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با تاکید بر اینکه طرح استانداردسازی خیابان شهید بهشتی شامل بهبود کیفیت بصری پیاده‌روها و مبلمان شهری است، گفت: در تلاش هستیم با ایجاد زیر ساخت‌های لازم در این معبر، بستر مناسبی را برای تردد شهروندان فراهم کنیم.


كلمات كليدي : معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج , شهرداری کرج , استانداردسازی معابر

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 186805
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26387616 تعداد بازديد زيرپورتال: 289975 اين زيرپورتال امروز: 208 سایت در امروز: 14358 اين صفحه امروز: 97
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد