شنبه 30 شهريور 1398   10:22:19

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 21456955
  تعداد بازدید این صفحه: 96525
  در امروز: 11308

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/12 يكشنبه
شهرداری کرج فاقد بدهی پرسنلی است
معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج گفت: تلاش شهرداری جلوگیری از تضییع حقوق پرسنل مجموعه مدیریت شهری است. 

علی سلطانی مقدم، با بیان اینکه اولویت پرداخت ها در شهرداری کرج پرداختی های پرسنلی بر مبنای عدالت و بهره‌وری است، افزود: شهرداری کرج فاقد بدهی پرسنلی است.

وی اظهار کرد: حتی کلیه بدهی ها مربوط به امور مشابه پرسنلی؛ مانند تعاونی اعتبار که از سنوات قبل به دلیل شرایط خاص حاکم بر ساخت و ساز و کمبود نقدینگی باقی مانده بوده پرداخت شد تا پرسنل در صورت تمایل نسبت به اخذ تسهیلات اقدام نمایند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج در ادامه با اشاره به تاخیر چند روزه در پرداختی حقوق اردیبهشت ماه نیروهای تامین نیرو، یادآور شد: با توجه به مشکل به وجود آمده برای یکی از پیمانکاران تامین نیرو و برای جلوگیری از تکرار آن، نظارت را افزایش دادیم تا حقی از کسی ضایع نشود.

سلطانی مقدم گفت: با توجه به سیاست های اتخاذ شده و به منظور ساماندهی موضوع و جلوگیری از تضییع هرگونه حقوق پرسنل زحمتکش شهرداری؛ حقوق نیروهای رسمی یکم تا پنجم؛ نیروهای تامین نیرو پنجم تا دهم و نیروهای پیمانکاران خدمات شهری و فضای سبز علی رغم اینکه پیمانکاران مربوطه متهعد به پرداخت حقوق آن ها برای دو ماه است، از دهم تا پانزدهم پرداخت می شود.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , معاونت مالی و اقتصادی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 96525
تعداد بازديد کنندگان سايت: 21456955 تعداد بازديد زيرپورتال: 185783 اين زيرپورتال امروز: 136 سایت در امروز: 11308 اين صفحه امروز: 50
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.