پنجشنبه 21 فروردين 1399   18:27:57

1398/11/13 يكشنبهبه مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
برنامه دیدار با خانواده شهدا در منطقه 7 برگزار شد.
با توجه به فرارسیدن ایام ا...دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا برنامه دیداری با حضور نبیونی عضو شورا ، کاظمینی مدیر منطقه 7 و اعضای بنیاد نخبگان استان البرز و نماینده بنیاد شهید برگزار گردید.

به گزارش امور ارتباطات : دراین دیدار که روز شنبه مورخ 98/11/12 برگزار شد ،مسئولین ضمن دلجویی ازخانواده محترم شهید مجیدقربانی پور دانشجوی رشته پزشکی و شهید پرویز عشوری دانشجوی تربیت مدرس، هدف از این دیدارها را معرفی شهیدان دانشجو و نخبه استان بیان و از خدمات ارزنده خانواده های معظم  ایشان که با تلاش و کوشش فرزندانی فرهیخته  را تربیت و به جامعه تقدیم نموده اند قدردانی کرد.

نبیونی  دیدار با خانواده شهدا را از ارزشمندترین اهداف شورای اسلامی شهر ،شهرداریها و بنیاد نخبگان  استان البرز معرفی و آن را از توفیقات بزرگ  در راستای معرفی فرهنگ والای ایثار و از خودگذشتگی برای نخبگان و مستعدان  برشمرد
این مسئول ضمن تقدیر از صبر و بزرگواری خانواده معظم شهدا در طول تاریخ پربرکت انقلاب اسلامی ایران تلاش در عرصه های علمی را  مسیری روشن در ادامه  راه شهیدان نخبه معرفی کرد .

در ادامه این دیدار کاظمینی ضمن یادآوری رشادت های بی نظیر شهدای سال 57 در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی و دیگر شهدای این مرزو بوم  و فداکاری خانواده معظم این عزیزان ،همچنین از توجه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و بنیاد نخبگان استان البرز قدردانی نمود.
  


 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 454567
تعداد بازديد کنندگان سايت: 28094143 تعداد بازديد زيرپورتال: 459844 اين زيرپورتال امروز: 645 سایت در امروز: 33645 اين صفحه امروز: 628
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد