چهارشنبه 30 بهمن 1398   10:11:32

1398/6/3 يكشنبه
برگزاری جلسه پایش عملکرد مالی و عمرانی منطقه شش
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : محمدرضا فکورزاده ، مدیر منطقه از برگزاری جلسه پایش عملکرد مالی و عمرانی منطقه شش در مرداد ماه سال جاری خبر داد.وی اذعان داشت : این جلسه با حضور معاونین شهردار کرج و همچنین روسای سازمان های شهرداری کرج در محل دفتر مدیریت منطقه شش برگزار شد.

محمدرضا فکورزاده هدف از برگزاری این جلسه را پایش عملکرد منطقه در مرداد ماه سال جاری و مقایسه آن با سال گذشته عنوان کرد و ابراز داشت : در اکثر آیتم های مدنظر برای بررسی و تحلیل ، پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به مرداد ماه سال گذشته روی داده بود که این امر وظیفه مارا برای ماه های آتی سال سنگین تر می کند.

مدیر منطقه شش شهرداری کرج ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکارانی که با تلاش خود موجب ارتقاء عملکرد منطقه شده اند ، تصریح کرد : اگر چه این امر موجبات رضایت مجموعه را فرآهم آورده اما موجب سنگین تر شدن وظیفه خود در آینده نیز شده است که بایستی تلاش و پشتکار بیشتری جهت حفظ و افزایش این راندمان به کار بگیریم.

این مقام مسئول همچنین از بررسی روند اجرایی پروژه های عمرانی منطقه خبر داد و گفت : تدابیر لازم جهت افزایش سرعت در پیشبرد این طرح ها و همچنین انجام مطالعات لازم به منظور آغاز پروژه های عمرانی جدید در سطح منطقه مورد بررسی قرار گرفت.
  


كلمات كليدي : شهرداری منطقه 6 کرج , جلسه پایش , افزایش درآمد ها

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 318535
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26572866 تعداد بازديد زيرپورتال: 322077 اين زيرپورتال امروز: 599 سایت در امروز: 53456 اين صفحه امروز: 596
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.