چهارشنبه 13 فروردين 1399   15:10:48

خانه باغ نبوتخانه باغ نبوت :

با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان به خصوص جوانان، دوره های آموزشی در رشته های مختلف در محل خانه باغ نبوت در حال برگزاری می باشد. شرکت در تمامی این دوره ها برای شهروندان در سنین مختلف رایگان می باشد و عموم افراد می توانند با مراجعه به دفتر خانه باغ اقدام به ثبت نام نمایند.

در این خانه باغ کتابخانه ای از کتب اهدایی شهروندان و مردم خیر راه اندازی شده است که کتاب را به صورت امانی در اختیار شهروندان قرار داده و پس از مطالعه به کتابخانه بازگردانده می شود.

از هنرمندانی که علاقه مند به آموزش هنر خود هستند دعوت می شود طی هماهنگی با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج و انجام اقدامات لازم  هنر خود را به دیگر شهروندان به خصوص افراد علاقه مند آموزش دهند.


 

                                    


 
خانه باغ فاتح


خانه باغ فاتح :

خانه باغ خانه کوچکی است که شهروندان با حضور در آن به صورت داوطلبانه در فعالیتهای مختلف سهیم می شوند. در واقع خانه باغ ها با رویکردی فرهنگی، آموزشی و اجتماعی و با هدف افزایش روحیه مشارکت در شهروندان و ارتقای فعالیتهای گروهی در افراد احداث و راه اندازی شده است.

در طول سال کلاس های آموزشی شهروندی متنوع با موضوعات مختلف فرهنگی و هنری( از جمله شاهنامه خوانی،حافظ خوانی،شرح مثنوی،نقاشی و خطاطی)، مشاوره گروهی،  کلاس های سلامت محور، محیط زیست و پرورش گل و گیاه در آنها به صورت رایگان برای شهروندان برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه های مختلف آثار هنری هنرمندان بومی در حوزه نقاشی، خطاطی، ویترای، هنر چوب و معرق، گالری عکس و ..... از دیگر برنامه های هر هفته در مجموعه خانه باغ می باشد. که روز به روز با مشارکت اهالی و مراکز فرهنگی مختلف رو به گسترش می باشد.

فعالیت انجمن های مردم نهاد از جمله انجمن شعر و موسیقی،سفیران قدرت (معلولین)، حمایت از بیماران سرطانی مهرسهیلا، هنرهای تجسمی، حمایت از محیط زیست و انجمن ام اس استان البرز

کتابخانه و اتاق مطالعه در خانه باغ های فاتح و نبوت با کتب اهدایی از سوی شهروندان از جمله اقدامات مثبت و امیدبخش می باشد که با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شده است.

در پایان از دیگر خدماتی که خانه باغ ها به شهروندان ارائه می دهند می توان به خدمات فرهنگی و برگزاری مراسم و جشنواره های مختلف اشاره نمود که باعث رشد و شکوفایی فکری و روحی شهروندان می شود.

از هنرمندانی که علاقه مند به برپایی گالری تصاویر و آثار هنری خود هستند دعوت می شود طی هماهنگی با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج و انجام اقدامات لازم هنر خود را به دیگر شهروندان به خصوص افراد علاقه مند ارائه دهند.

نمونه فعالیتهای انجام شده در سال 97:

برگزاری نمایشگاه دست سازه های چوبی

نمایشگاه نقاشی

نمایشگاه نقاشی موزائیک و ویترای

نمایشگاه صنایع دستی معلولین

نمایشگاه هنر سوخت نگاری

نمایشگاه آثار هنری سیاه قلم هنرمند 11 ساله کرجی

نمایشگاه صنایع دستی خیریه آوای رحمت و ولایت 

برگزاری کارگاه های  آموزشی و مشاوره با همکاری مرکز بهداشت به مناسبت هفته سلامت

نمایشگاه عکس با موضوع طبیعت

همایش تکریم و گرامیداشت روز جهانی معلول (انجمن حمایت از معلولین آهوان و سفیران قدرت) 

جشنواره شب یلدا (انجمن سفیران قدرت) 

همایش انجمن ام اس استان البرز

بزرگداشت حافظ شیرازی

جشنواره روز کودک و نوجوان

جشنواره بادبادک های رنگارنگ به مناسبت روز جهانی کودک 

جشنواره روز کتاب و کتابخوانیبرای دیدن تصاویر خانه باغ فاتح بر روی لینککلیلک کنید
تصاویر خانه باغ فاتح


 

رئیسان ادارات سازمان
روًسای ادارات سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج
    حمید رضا محمد علی پور معاونت فضای سبز
    محسن روشن اردکانی  رییس اداره فنی و طراحی
 
       محسن عبدلی رئیس اداره تبلیغات 
      رضا آذر پیشه رئیس اداره هنرهای شهری
    سید رضا موسوی فرد رئیس اداره امور برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی
       جواد سعیدی  مسئول روابط عمومی

 فراخوان

 


 

فراخوان جشنواره استقبال از بهار 1399  شهر کرج

سازمان سیما، منظر  و فضای سبز شهری شهرداری کرج  به مناسبت فرارسیدن  نوروز 1399 در نظر دارد جشنواره نوروزی سال 99 را برگزار نماید. این جشنواره در قالب طرح استقبال از بهار و با هدف ایجاد شور و نشاط بهاری در شهر از طریق مشارکت هنرمندان و به‌منظور زینت بخشیدن به فضاهای شهری، طرح‌ریزی شده است. به همین منظور از کلیه هنرمندان برای مشارکت و ارائه طرح و ایده‌های خلاقانه دعوت بعمل   می آید تا طرح های خود را به دبیرخانه فراخوان ارسال نمایند.

اهداف

* ایجاد فرصت بروز و اجرای ایدههای خلاق با شیوههای بیانی متنوع و متناسب با محیط شهری.

* ترویج فرهنگ و آیینهای پسندیده بومی و ایرانی با تاکید بر آیین نوروز؛ از طریق آثار هنری خلاقانه.

* توجه به بن‌مایه اسطوره‌ها و فرهنگ و ادبیات ایرانی و ارتباط معنایی آن با نوروز و ترویج فرهنگ ملی.

* ایجاد وحدت دیداری از طرح، رنگ و نشاط بهار در شهر.

* مواجهه شهروندان با آثار هنرمندان و ایجاد فضای تعاملی بین هنرمندان و شهروندان در سطح شهر.

رویکرد جشنواره

* هنر خلاقانه؛ در ارائه طرح‌ها، توجه به قابلیت‌های محیط به‌عنوان زمینه آزاد خلاقیت هنری و استفاده بهینه از فضاهای شهری و ویژگی مکان‌محور بودن آثار اهمیت وافر دارد.

* تاکید ویژه بر عناصر بهاری و نوروزی با رویکرد اسطوره‌ها و افسانه‌های ایرانی؛ با قابلیت دیده شدن بیشتر و تاثیر لازم بر مخاطبان.

توضیح | «عناصر بهاری» را میتوان از طبیعتِ بهار، آیینها و نشانهای خاطرهانگیزِ پیشواز بهار، ادبیات نوروز، فرهنگ عامه و نشانههای ملی و مذهبی برداشت کرد.

* بهره‌گیری خلاقانه از عناصر و المان‌های تصویری ایرانی متناسب با موضوع نوروز؛

* استفاده هنرمندانه از روایت‌ها، داستان‌ها، مضامین، قصه‌ها و اشعار کهن ایرانی درخصوص نوروز.

بخش‌های جشنواره (شیوههای آفرینش هنری)

1. مجسمه‌‌ نوروزی:  با دو رویکرد زیر:

الف : با رویکرد موقتی و مناسبتی بودن؛ که تنها مناسب استفاده در ایام نوروز باشد.

ب: مجسمه های دائمی؛ در این بخش طراحی ها باید به گونه ای باشد که علاوه بر داشتن قابلیت استفاده در ایام نوروز ، قابلیت استفاده به عنوان مجسمه دائمی در سطح شهر نیز داشته باشد.

2. دیوارنگاری: طراحی و اجرای نقاشی دیواری با موضوع نوروز و بهار طبیعت.

   توضیح | در این بخش، طرح‌ها باید برای اجرا بر روی دیوارهای کوتاه و بلند طراحی شود.

توضیح | اجرای اثر  به روی دیوارهای کوتاه باید منحصرا توسط هنرمند انجام پذیرد. هنرمند می‌تواند از یک یا دو دستیار استفاده کند.

3. هفت‌سین: طراحی و اجرای هفت‌سین نوروزی.

توضیح | در این بخش، طرح‌ها باید خلاقانه باشد و برای اجرا در فضاهای عمومی با قابلیت دیده شوندگی مناسب و ایجاد حال و هوای بهاری در شهر و شهروندان طراحی شود.

4. تخم‌مرغ نوروزی: طراحی و اجرای نقش و نگارهای متناسب با موضوع نوروز برای اجرا روی متریال فایبرگلاس به شکل تخم مرغ در ارتفاع یک ونیم متر.

5. آذین‌بندی و نورپردازی: طراحی و اجرای آذین‌بندی و نورپردازی و نورآرایی مطلوب باهدف ایجاد حال و هوای بهاری و نشاط در شهر و شهروندان.

توضیح | ضروری است سازه‌های نورپردازی و آذین‌بندی به‌گونه‌ای طراحی و اجرا شود که در روز به اغتشاش بصری محیط نیانجامد.

نحوه ارسال آثار

* بخش‌های مجسمه‌های نوروزی و هفت سین : در مرحله اول هنرمندان می‌بایست طرح سه بعدی (3D) از مجسمه و هفت‌سین و یا عکس ماکت را ارسال نمایند. ارسال حداقل سه تصویر از سه زاویه از اثر ضروری است. در صورت برگزیده شدن اثر در مرحله اول، ارائه ماکت کار برای داوری نهایی ضروری است.

* بخش دیوارنگاری: هنرمندان فعال در این زمینه، پیش‌طرح‌های خود را که به صورت دیجیتال طراحی شده و یا تصویر کار اجرا شده به‌صورت دستی، ارائه می‌دهند. بدیهی است هنرمندانی که رزومه آن‌ها در زمینه نقاشی و دیوارنگاری مورد تایید باشد، پس از تایید طرح اولیه، در مرحله اجرا برای ارائه اثر نهایی، و بیان رویکرد شخصی خود _ البته با لحاظ موضوع جشنواره _ آزادتر خواهند بود.

* بخش تخم‌مرغ نوروزی: ارائه طرح اثر، حداقل از دو زاویه و متناسب با شکل تخم‌مرغ ضروری است.

* بخش آذین‌بندی و نورپردازی: در مرحله اول هنرمندان می‌بایست طرح سه بعدی (3D) از اثر ارسال نمایند. ارسال حداقل سه تصویر از سه زاویه از اثر و همچنین شرح مشخصات فنی و آنالیز دقیق ضروری است.

ملاحظات لازم:

1. هر هنرمند مجاز است در هر بخش حداکثر 3 اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید.

2. هنرمندان برای هر اثر پیشنهادی، فرم مشخصات طرح را به‌صورت مجزا ارسال نمایند.

3. هنرمندان در فرم مشخصات طرح، نام و نام خانوادگی خود را مجددا درج نمایند.

4. در تمامی بخش‌های جشنواره، تصاویر در قالب jpeg   و یا tif  به همراه فرم‌های تکمیل شده رزومه هنرمندان و فرم مشخصات هر طرح را الزاما درقالب یک CD  به‌صورت حضوری تحویل و یا CD حاوی این اطلاعات، به دبیرخانه جشنواره به نشانی: کرج عظیمیه ضلع شمال شرقی - میدان استقلال (میدان اسبی) سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج طبقه دوم - اداره هنرهای شهری، کدپستی 13588 31558 ارسال شود.

توضیح | در بخش مجسمه‌های نوروزی و هفت‌سین، درصورت برگزیده شدن طرح در مرحله اول، ارائه ماکت اثر برای داوری نهایی ضروری است.

5. تکمیل و ارائه فرم مشخصات هنرمند و فرم مشخصات طرح، برای بررسی اولیه و شرکت در فراخوان ضروری است. هنرمندان می‌بایست این دو فرم را از سایت سازمان به نشانی park.karaj.ir  دریافت، تکمیل و فایل تکمیل‌شده آن را به همراه تصاویر طرح، در قالب یک CD به‌صورت حضوری تحویل و یا به نشانی پستی اشاره شده ارسال نمایند.

توضیح | فرم مشخصات هنرمند و فرم مشخصات طرح می‌بایست بصورت فایل ارائه گردد و هنرمندان از ارائه فرم های تکمیل شده بصورت پرینت خودداری نمایند.

6. هنرمندان میتوانند ایدههای خود را برای اجرا در تمامی فضاهای عمومی شهری پیشنهاد کنند؛ اما لازم است ملاحظات ایمنی، ترافیکی و ممنوعیتهای ناشی از قوانین و مقررات عمومی، مالکیتهای شخصی وغیره را درنظر بگیرند. در انتخاب فضاها، اصل ملاحظه امنیت شهروندان و عدم ایجاد مانع در مسیر پیاده و سواره ضروری است.

7. ضروری است آثار اجرا شده، اختصاصا توسط خود هنرمند و یا با مدیریت و نظارت مستقیم وی انجام شود. حضور و مشارکت مستقیم هنرمند در فرآیند اجرای اثر در فضای شهری مورد تأکید است.

8. فضاهای پیشنهادی شامل : میدانها، جدارهها، فضاهای پیاده، برخی فضاهای سبز، فضاهای شکل گرفته پیاده در تقاطعات غیر هم سطح( فضای زیر پل ها و ...)، رمپ و لوپها، دیوارههای بهجامانده از تخریب عناصر شهری یا تعریض خیابان، پلهای عابر، سطلهای زباله، کافوهای مخابراتی، پستهای برق و با رعایت ملاحظات ذکر شده در بند 6 ، مجاز است.

* توضیح | سازههای متعارف رسانهی گرافیک شهری (بیلبردها، عرشههای پل و مانند آن که متعلق به تبلیغات شهری است) جزو رویکرد جشنواره نوروزی ۹9  نیست.

9. ضروری است در انتخاب مواد ، مصالح و روشهای اجرا و نیز درهنگام اجرای کار درمحیط شهری، به رعایت مسائل زیست محیطی توجه شود.

10. دبیرخانه ، پیشنهادات هنرمندان برای جانمایی اثر را مهم میداند و مورد بررسی قرار  میدهد، اما در نهایت تعیین محل اجرای اثر با شورای هنری و شورای فنی جشنواره است.

11. رعایت تمامی مقررات عرفی و حرفهای در رویدادهای زیباسازی شهر کرج، به ویژه عدم تعارض آثار با موازین اخلاقی و قانونی، الزامی است.

12. رعایت حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان از مقررات جدی و مورد تأکید برگزارکننده است. احراز کپیبودن اثر در هر مرحله، علاوه بر حذف تمامی آثار شرکتکننده، مشمول محرومیتهای دیگر و جبران خسارتها با توجه به مرحلهی پیشرفت کار نیز خواهد بود.

13. به همراه ارائه تصاویر گویا از ایده مورد نظر، توضیحات کامل محتوایی و اجرایی، همراه با تخمین هزینههای اجرایی و ارائه شرح آنالیز قیمتی ضروری است.

14. زمان برگزاری بخش‌های مختلف جشنواره، در بازه‌های زمانی مشخص خواهد بود که متعاقبا اعلام خواهد شد و ضروری است هنرمندان برگزیده برای اجرای آثار در شهر، تابع مقررات دبیرخانه جشنواره باشند.

نحوه داوری آثار

1. دبیرخانه جشنواره نوروزی 99  کلیه آثار را  بهصورت ایدهای اولیه به انضمام فرم‌های تکمیل‌شده مشخصات هنرمند و مشخصات طرح دریافت می‌کند. ایدههای دریافتی در شوراي کارشناسی بررسی خواهند شد. شورای کارشناسی طرح را بررسی کرده و در صورت تایید اولیه، طرح را جهت ارسال به کمیته فني (متشكل از اساتید هنری) آماده‌سازي مي‌نمايد.

2. طرح های راه یافته به مرحله دوم داوری، توسط کمیته فنی بررسی می‌شوند و کمیتهی فني پس از بررسی دقیق رزومه و سوابق هنرمندان به‌خصوص در زمینه آثار اجراشده هنر شهری، براساس محورهای زیر طرح را مورد بررسي قرار مي‌دهد و طرح های برگزیده را اعلام می‌کنند.:

2-1- ساختار زيباشناختي: در اين بخش ساختار اثر به لحاظ روابط كيفي (تركيب بندي و روابط بصري طرح) مورد بررسي قرار مي گيرد كه محوري‌ترين اصل محسوب مي‌گردد.

2-2- تکنیک اجرایی: در این بخش ، علاوه بر سادگی در ساخت و توجیه اقتصادی، ماندگاری لازم ، بررسی می‌شوند.

2-3- محتواي اثر: در اين بخش طرح ارائه شده به لحاظ موضوعي براساس ضرورت زمان و شاخصه‌های هویتی مكان و هماهنگي‌هاي فرهنگي (ملي، اعتقادي، اجتماعي) با محوریت موضوعی نوروز، و البته با نگاهی به اسطوره‌ها و افسانه‌های ایرانی مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

2-4- مكان اجراي اثر: در اين بخش تناسبات و قابليت‌هاي اجرايي طرح در مكان مورد نظر به لحاظ بافت شهري (اعم از معماري محيطي و مبلمان شهري)، و ميدان ديد بيننده بررسي مي‌شود.

3. تمامی هنرمندانی که طرح آنها توسط کمیته فنی برگزیده می‌شود، ضروری است در جلسه‌ای باحضور کمیته داوران، به منظور تحلیل اثر، ویرایش ایدهها، تنظیم و هماهنگسازی تکنیکها و روشهای اجرایی در شهر، توسعه و مناسبسازی طرحها، تثبیت و جانمایی موقعیتهای اجرایی آثار و بررسی و تعیین قیمت نهایی اثر، حضور یابند.

4. آثار منتخب پس از بررسیهای کارشناسی از نظر اجرا، برآورد هزینه و توافق نهایی با هنرمند، طی عقد قرارداد، اجرا میشوند.

تقویم جشنواره

عنوان برنامه

تاریخ

انتشار فراخوان

1/10/98

مهلت ارسال آثار

1/11/98

اعلام آثار منتخب

15/11/98

تاریخ اجرای آثار در سطح شهر

اسفند 98

نشانی دبیرخانه جشنواره :

کرج عظیمیه ضلع شمال شرقی میدان اسبی(استقلال)    سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج طبقه دوم - اداره هنرهای شهری کدپستی 13588 31558

      تلفن: 32530202-026 داخلی 245
 


فرم مشخصات طرح 

فرم مشخصات هنرمند 

 


 

 

 
اعلام زمان و مکان برگزاری کلاسهای آموزشی پارکهای بانوان کرج درتیرماه 97
به گزارش روابط عمومی سازمان، سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، مهدیس امجدی با اعلام این خبر اظهار داشت: طی ماه های مختلف سال، با هدف غنی سازی اوقات فراغت افراد به خصوص بانوان، طبق برنامه ریزی کلاسهای مختلف آموزشی در رشته های هنری، ورزشی، روانشناسی و ... در محل باغهای ریحان و جهان برگزار می شود .

وی افزود: شرکت در این کلاسها برای تمامی بانوان در مقاطع مختلف سنی رایگان است و می توانند با مراجعه به دفاتر باغهای جهان و ریحان نسبت به ثبت نام در کلاسها اقدام کنند .

این مسئول عنوان کرد: در حال حاضر کرج دارای دو پارک بانوان (باغ جهان و باغ ریحان) است که بانوان در روزهای هفته با حضور در این اماکن، به ورزش و تفریح می پردازند.

امجدی  در پایان سخنان خود گفت:  پس به پایان رسیدن ماه مبارک رمضان ساعت کاری پارک های بانوان همانند سنوات گذشته 6 صبح  الی 21 می باشد و مجددا به روال قبل بازگشته است.برنامه آموزشی پیش بینی شده باغ جهان 

 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در کلاسهای مذکور می توانند با شماره تلفن های زیر تماس برقرار و یا به آدرسهای مربوطه مراجعه کنند .
  باغ جهان
آدرس: میدان جمهوری بلوار ماهان نرسیده به استانداری                         

 
شماره تماس: 34206202
 باغ ریحان
آدرس : میدان امام حسین(ع) پارک شهید چمران

 
شماره تماس: 32215500
 

-کارکردهای فضای سبز در شهرها  با نگاهی به فضاهای سبز شهری در کلانشهر کرج
علیرضا عبدالهی- کارشناس زراعت و اصلاح نباتات


 
 

-ضرورت بازتولید بازی های سنتی در بوستان های محله ای با تاکید بر کرج ، محل تعامل فرهنگ ها
صاحبه علیجانی، کارشناس اداره نظارت بر حفظ و نگهداری


 
 

-بررسی مبانی و اصول؛ضوابط  طراحی فضای سبز شهری
حمید رضا محمد علیپور ؛ رئیس اداره نظارت بر حفظ و نگهداری فضای سبز


 
 

-هارمونی رنگ در فضای سبز

مهدیس امجدی،معصومه جرات


 

نقش روابط عمومی در ایجاد مشارکت اجتماعی و توسعه فضای سبز شهری
  حمید رضا عسگری  مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج


 
 

-تحلیل سرانه فضای سبز شهر کرج
افشین دانه کار،  منا عزیزی جلیلیان


 
 

-استفاده از فاضلاب های تصفیه شده شهرک های صنعتی در آبیاری فضاهای سبز(مطالعه موردی در شهرک صنعتی بهارستان کرج)
سیدمحمداحسان امامی فر1 و مجید امینی دهقی


 
 

-طرح جامع فضاهای سبز شهر کرج /راه طی شده و چشم انداز آینده
مهتاب حاتمی


 
 

-عنوان:آشنایی اجمالی با طرح شهر دانایی (پارک علمی - اکولوژیک کودک و نوجوان البرز)
مجتبی حاجی‌قاسمی - مهندس برق  ، مریم سادات حسینی – کارشناس ارشد معماری

 
 

-
سیری بر اندیشه های ژرف ایرانیان در هنر باغسازی ایرانی با هدف نقد نظریه " مات لاگ در تدوین اصول منظر سازی در مناطق خشک
دکتر محسن کافی


 
 

-بررسی پارکهای شهری جهت برنامه ریزی برای احداث پایگاههای اسکان موقت
( مطالعه موردی: منطقه 8 شهرداری کرج)


 
 


-نگاهی  اجمالی به قراردادهای BOT
سوری علیمددی، کارشناس فقه ومبانی حقوق اسلامی


 
 


- کاربست  اصول نظریه CPTED ( پیشگیری از جرم از طریق طراحی محیط)
با تاکید برطراحی پارکهای محله ای
مرجان سادات مساعد

 
 


-:
مدیریت و راهبری هوشمند سیستمهای آبیاری
(Intellegance Management of Irrigation Systems)
رضا صالحی – کارشناس امور آب


 
 


-تجربه برگزاری نمایشگاه بین المللی گل و گیاه در شهر کرج و ضرورت آن
بیتا شاه محمدی، کارشناس معماری

 
 


-بررسی الگوی مکانی پارک­های شهری (مطالعه موردی: شهر کرج)
فریدون طاهری سرتشنیزی1، جهانگیر فقهی2، افشین دانه کار

 
 -بررسی وضعیت سلامت کارکنان سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج
محمدرضا کریم خان زند، مسئول امور اداری سازمان

 
 


-اصلاح الگوی آبیاری باغچه های منازل
(اجرای سیستم آبیاری قطره ای در مناطق 3و6)
سهیلا پورصادق زنوزی – رضا صالحی

 
 -بررسی و شناسایی عامل بیماری خشکیدگی موضعی تاج درختان اقاقیا در کرج و روشهای کنترل آن
فرشاد کرمیان: کارشناس ارشد بیماری شناسی گیاهی

 
 -معرفی فون کفشدوزک­های شکارگرColeoptera:Coccinellidae)  ) در فضای سبز شهر کرج
فاطمه محمدبیگی- مسئول حفظ نباتات سازمان پارک­ها و فضای سبز کرج


 
 


-بررسی تاثیر استفاده از سوپرجاذب در کاهش دور آبیاری در سطح فضای سبز کرج
طاهره مسلمی کلوانی

 
 


-جذب عناصر سنگین کادمیوم وسرب در دو گونه چنار و اقاقیا (مطالعه موردی : پارک جهان کرج
رضا موسوی فرد کارشناس ارشد جنگلداری
 
 

اجاره عرصه به مساحت حدود 20 مترمربع جهت استقرار دستگاههای FOOD TRUCK( کامیون های شهری عرضه مواد غذایی )
آگهی مزایده عمومی : اجاره عرصه به مساحت حدود 20 مترمربع جهت استقرار دستگاههای FOOD TRUCK ( کامیون های شهری عرضه مواد غذایی ) از سوی روابط عمومی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج  در روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ رسید.
سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در نظر دارد:

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظرو فضای سبز شهری شهرداری کرج:

اجاره عرصه  به مساحت حدود 20 مترمربع جهت استقرار دستگاههای   FOOD TRUCk(کامیون های شهری عرضه مواد غذایی ) برای هرخودرو ماهیانه 7/000/000ریال  (جمعا" 20 دستگاه) ( به مدت دوسال) واقع در پارکهای مناطق دوازدهگانه را از طریق  برگزاری  تجدید مزایده و انعقاد قرارداد به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد صلاحیت واگذار نماید. از متقاضیان دعوت میگردد جهت کسب اطلاعات لازم و دریافت اسناد مزایده از تاریخ چاپ و انتشار این آگهی حداکثر بمدت 10روز کاری به نشانی کرج- عظیمیه- ضلع شمالی میدان استقلال- سازمان پارکها- طبقه اول دفتر امور پیمانها مراجعه و یا با شماره تلفن 32540303 (026) تماس حاصل نمایند. بدیهی است بابت خرید هریک از اسناد مزایده مبلغ 300/000ریال معادل سی هزار تومان بشماره حساب 100100100261 بانک شهر شعبه عظیمیه 45 متری کاج  در وجه شهرداری کرج واریز واصل فیش واریزی به امورپیمانهای سازمان تحویل گردد.
 
روابط عمومی سازمان سیما، منظرو فضای سبز شهری شهرداری کرج
Park.Karaj.ir

   

1 2 3
از تا

تعداد بازديد اين صفحه: 917714
تعداد بازديد کنندگان سايت: 27860124 تعداد بازديد زيرپورتال: 997935 اين زيرپورتال امروز: 549 سایت در امروز: 15107 اين صفحه امروز: 478
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.