پنجشنبه 6 تير 1398   09:26:57

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18959018
  تعداد بازدید این صفحه: 221844
  در امروز: 3649

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/8 يكشنبهاز خود گذشتگی و رشادت آتش نشانان قابل تقدیر است
از خود گذشتگی و رشادت آتش نشانان قابل تقدیر است
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با بیان اینکه از خود گذشتگی و رشادت آتش نشانان قابل تقدیر است، گفت: قدردانی و دلجویی از این عزیزان کمترین کاری است که می توان در حق آن ها انجام داد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحیدی در دیدار با پرسنل ایستگاه ۱۱۸ آتش نشانی کرج، ضمن گرامیداشت روز ملی آتش نشان و خدمات ایمنی، اظهار کرد: آتش نشانان، غیور مردان و زنانی هستند که برای نجات هم نوعان و شهروندان، از جان شیرین خود می گذرند تا مردم در سایه امنیت و آسایش زندگی کنند.

وی با بیان اینکه این روز به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطر شهدای آتش نشان در جریان حمله هوایی دشمنان بعثی تحت عنوان روز ملی آتش نشان و خدمات ایمنی نامگذاری شده است، گفت: قدردانی و دلجویی از این عزیزان کمترین کاری است که می توان در حق آن ها انجام داد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج ادامه داد: آتش نشانان دریادلانی هستند که در هنگام بروز حوادث جان به کف و بی محابا دل به آتش می زنند و با حماسه آفرینی های خود در نبرد با شعله های خانمان سوز، جوانه های امید را از بستر خاکسترها می رویانند.
 
 كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان ساماندهی مشاغل , روز آتش نشان , رشادت آتش نشانان , تقدیر و تشکر

تعداد بازديد اين صفحه: 221844
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18959018 تعداد بازديد زيرپورتال: 262467 اين زيرپورتال امروز: 102 سایت در امروز: 3649 اين صفحه امروز: 53
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.