پنجشنبه 6 تير 1398   09:14:06

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18958757
  تعداد بازدید این صفحه: 221839
  در امروز: 3388

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/4 چهارشنبهتکریم ارباب رجوعان در اولویت اقدامات مدیران مجموعه مدیریت شهری قرار دارد
تکریم ارباب رجوعان در اولویت اقدامات مدیران مجموعه مدیریت شهری قرار دارد
رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوعان در اولویت اقدامات مدیران مجموعه مدیریت شهری قرار دارد، گفت: جلسات دیدار مردمی به صورت هفتگی در این سازمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحیدی با تاکید بر لزوم توجه به اهمیت و ضرورت برپایی جلسات ملاقات مردمی با مراجعه کنندگان و تکریم ارباب رجوعان، اظهار کرد: جلسه دیدار مردمی در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج هر هفته سه شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰.۳۰ برگزار می شود.

وی رسیدگی به مشکلات شهروندان و کسبه کلانشهر کرج را از مهم ترین اهداف برگزاری این جلسات برشمرد و افزود: رسیدگی به مشکلات مردمی در اولویت امور روزانه مدیران قرار دارد اما به سبب پیچیدگی برخی مسائل، این جلسات برگزار می شود تا مردم بی واسطه با مسئول مورد نظر خود دیدار داشته باشند.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج تاکید کرد: در این جلسات شهروندان متقاضی مسایل و مشکلات خود را با مدیران مطرح و دستورات قانونی لازم را برای حل مشکل خود اخذ می کنند.   

كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان ساماندهی مشاغل , تکریم ارباب رجوع

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 221839
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18958757 تعداد بازديد زيرپورتال: 262461 اين زيرپورتال امروز: 96 سایت در امروز: 3388 اين صفحه امروز: 48
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.